Reklam
Reklam
MHP Beykoz’da Akif Taşdemir dönemi!

MHP Beykoz’da Akif Taşdemir dönemi!

MHP Beykoz’a İlçe Başkanı olarak atanan Akif Taşdemir, 2 aydır görevini başarılı bir şekilde sürdürüyor.

MHP Genel Merkezi’nin Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde Türkiye’deki tüm teşkilatlarında ‘başkan’ değişikliğine giderek yeni isimler atadı. Daha öncesinde Beykoz MHP İlçe Başkanlığını yürüten Ali Emanet’in yerini alan yeni teşkilat başkanı Akif Taşdemir, 2 aydır görevini başarıyla sürdürüyor.

Yeni atanan İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ekibi, yerel basını yakından tanımak aynı zamanda Beykoz halkına da kendini tanıtmak amacıyla Beykonağı Kafe’de basın toplantısı düzenlemeyi planladı.

Ancak 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile toplantıyı ertelediklerini ifade eden teşkilat mensupları, durumdan habersiz olarak toplantıya katılan bazı yerel basın organlarını yine de ağırlamaktan çekinmedi.

Kendinden kısaca bahseden Başkan Akif Taşdemir, bu partide aktif olarak her zaman çalıştığını vurguladı. Daha çok seçim döneminde saha çalışmaları (pankart, bayrak) yaptığını söyleyen Taşdemir, öncesinde de Eski Ülkü Ocakları Başkanlığı yaptığını belirterek; “Evliyim ve Beykoz’da uzun süredir ikamet ediyorum. Beykoz’u ve Beykozluyu çok iyi tanıyorum. Aslen Karslıyım. 10 yaşında küçük bir oğlum var. İnşaat sektörünün mekanik kısmıyla ilgili ticaret yapıyorum” şeklinde konuştu.

‘Geçici bir kadro’ olarak gelmediklerine dikkat çeken Taşdemir, MHP’nin Olağan Kongresi’ne kadar görevlerini layığı ile yerine getireceklerini ifade etti.

Yeni MHP Beykoz İlçe Yönetimi; basına verdikleri önemin göstergesi olarak kendi içlerinden belirledikleri Semih Altındağ’ı yerel basından sorumlu kişi olarak görevlendirmiş durumda. Semih Altındağ, aynı zamanda Başkan Yardımcılığı görevini de beraberinde yürütüyor.

MHP Beykoz İlçe Sekreteri olarak görevlendirilen Mehmet Pulant ise, parti üyelerinin gönülden bu partiye bağlı olduklarının altını çizerek; “Partiye destek olmak için herkes elini taşın altına koymuş durumda. Herkes bir şekilde başka bir ihtiyacını kısarak partiye maddi anlamda destek oluyor” dedi ve son olarak sözlerine MHP’nin Beykoz’daki temsilcisi olarak tüm gayretleri ile halkın çıkarlarını korumaya devam edeceklerini ekledi.

Erteledikleri basın toplantısını gelecek zaman içerisinde tekrar organize edeceklerini belirten ilçe yönetimi, teşkilat mensupları ile objektiflere poz verdi.

YORUMLAR...