Reklam
Reklam
BİSK’in yeni Başkanı Abdullah Yümsel!

BİSK’in yeni Başkanı Abdullah Yümsel!

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına tek liste ile girerek yeni başkanını Abdullah Yümsel olarak belirledi.

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına tek liste ile girerek yeni başkanını Abdullah Yümsel olarak belirledi.

Kongreye konuk olarak katılan İlçe Spor Müdürü Serkan Öcalmaz ve CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan’ın yanı sıra amatör spor kulübü başkanları ve üyeleri katıldı.

Kongrenin divan başkanlığını Zeki Aksu üstelenirken, katip üyeliklerini ise Kamil Adnan Güner ve Gökhan Taneri Vural üstlendi.

Ulu önder Atatürk ve futbol camiasının efsane başkanı Süleyman Seba için 1 dakikalık saygı duruşunun ardından okunan İstiklal Marşı ile kongre resmi olarak başladı.

Yönetim kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve tahmini bütçe raporu okunarak oylamaya sunuldu. Raporlar, üyelerce oy birliği ile kabul edildi.

CHP’den spor kulüplerine destek!

Kongrede söz hakkı alan CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan, spor kulübü başkanlarını ve üyelerini işaret ederek Beykoz’da gerçek anlamda önemli bir iş yaptıklarını vurguladı. Arıkan: “Gençlerimizi ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan korumaya çalışıyorsunuz. Kendi imkanlarınızla bir takım ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyorsunuz. Yerel yönetimde sizlerle sıkı iletişim içinde oluyor. Ben Sayın Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e teşekkür ediyorum. Beykoz halkının seçtiği Belediye Başkanı kim olursa olsun spor kulüplerine asla siyasi gözle bakmaz. Ben Yücel Çelikbilek’in de asla siyasi bakmadığını düşünüyorum. Olanakları ölçüsünde sizlere destek vermeye çalışacağına inanıyorum. Meclis kararına dayalı olacak sizlerle ilgili bütçeden pay ayrılması gerekiyorsa ki gerekir, bizler CHP grubu olarak bu gençliğe yaptığınız çok önemli katkıya Belediye Başkanımıza destek vermeyi taahhüt ettiğimizi bilmenizi istiyorum” şeklinde konuştu.

Özdemir: Herkes hakkını helal etsin!

Teşekkür konuşması yapmak üzere kürsüdeki yerini alan BİSK Başkanı Asım Özdemir, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (TASKF) seçiminden sonra kulüpler birliği başkanlığını bırakmaya karar verdiğini söyledi. Ekim ayından sonra Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) yönetimine gireceğini ifade eden Özdemir;  “Beykozlunun hakkını her zaman korudum ve korumaya devam edeceğim. Ben bugün burada aday değilim. Herkes hakkını helal etsin” dedi. Özdemir, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in spor camiasına her zaman ‘baba şefkati’ ile yardım ettiğini de sözlerine ekledi.

Yümsel: Sporun, siyaseti olmaz!

BİSK Başkanlığına tek aday olarak gösterilen Abdullah Yümsel ise, adaylığını kimsenin farklı yorumlamamasını rica etti. Yümsel, siyasi hiçbir boyutun olmadığını belirterek; “Sporun, siyaseti olmaz. Olmamalı. Asım Başkan ve yönetimine bugüne kadar yaptıkları çalışmalar için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Zeki Aksu’dan Yücel Başkana mesaj!

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu, Beykoz Belediyesi’nde spordan sorumlu bir danışman atanmasını Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten talep ederek böylelikle daha uyumlu şekilde çalışacaklarını ifade etti.

Tek liste ile girilen kongrenin başkanı Abdullah Yümsel oldu.

BİSK YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELER

ABDULLAH YÜMSEL

COŞKUN TOSUN

HASAN AVCI

MUSTAFA BABUZ

MUSTAFA KAYA

YAŞAR ŞAHİN

HÜSEYİN YILMAZ

YÜKSEL KILIÇ

AHMET ÖZDENİZ

ŞEREF KURTULUŞ

SERDAR LÜLEBURGAZ

NECATİ KAKICI

HAYDAR ÇELİK

COŞKUN OKUR

ALİ KEMAL MIZRAK

İSMAİL TÜRKOĞLU

MEHMET YORULMAZLAR

LEYLA ÖNDER

YUSUF DİNÇ

YAŞAR KESİCİ

SONGÜL EMANET

FATİH AYDIN

MEHMET ŞAHİN

CEVDET TAŞKIRAN

YORUMLAR...