Reklam
Reklam
Benzin döküp kendini yakacaktı Mangal yaktı!

Benzin döküp kendini yakacaktı Mangal yaktı!

"Benzin döküp kendimi yakacağım" diyen CHP eski Beykoz Belediye Meclis Üyesi Hayrullah Usta, 6. dönem meclis üyelerine mangal yaktı.

Milli Emlak tarafından 2B rayiç bedellerinin açıklanmasının ardından "Benzin döküp kendimi yakacağım" diyen CHP eski Belediye Meclis Üyesi Hayrullah Usta 6. dönem meclis üyelerine mangal yaktı.

Hayrullah Usta tarafından Cumhuriyet Köy’de düzenlenen mangal partisine Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları ile 6. dönem AK Parti ve CHP belediye meclis üyeleri katıldı.

Benzin döküp kendini yakacaktı!

Milli Emlak tarafından açıklanan rayiç bedellerinin beklenenden yüksek bulunması üzerine başta dönemin  CHP Meclis Üyesi Hayrullah Usta olmak üzere Görele Köyü sakinleri tepki göstermişti. Oturduğu Görele Mahallesi’nde 1 dönüm arazisi için 310 bin TL’lik rayiç bedeli belirlenen Hayrullah Usta, meclis toplantısında  "Eğer 2B ile ilgili açıklanan rakamlarda ciddi bir indirim yapılmaz, makul bir seviyeye çekilmez ise bir bidon benzin alarak kendimi Belediye’nin ortasında yakacağım" demişti.

"Bir tane Görele’li alım müracaatında bulunmasın. Bize güvenin. Bir ve beraber hareket edersek bu sorunu çözeriz" demesine rağmen halkın tepki gösterdiği Başkan Çelikbilek yapmış olduğu girişimler ile 2B fiyatlarını yarıya düşürdü.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in katkıları ile AK Parti hükümeti tarafından Görele Köyü’nün özel proje alanına dahil edilmesinin ardından rahatlayan Görele sakinleri başta Başkan Çelikbilek olmak üzere AK Parti hükümetine teşekkür ediyor.

Mangal yakarak teşekkür etti

"Benzin döküp kendimi yakacağım" diyen CHP eski Belediye Meclis Üyesi Hayrullah Usta’da, rayiç bedellerinin yarıya düşürülmesine katkı sağlayan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek  ile  6. dönem meclis üyelerini bir araya getirip kendisini yakmak yerine mangal yakarak teşekkür etti.  

Beykoz’da insanların rahat bir nefes aldıklarını ifade eden Usta: “Sorunları çözme konusunda parti ayrımı gözetilmeksizin herkes birlikte hareket etti. 5 yıl boyunca kararlara hiçbir şaibe karıştırmadık. Bizler, çıtayı temsil anlamında yükselttik. Birlikte 5 yıl geçirdiğim tüm meclis üyesi arkadaşlarıma ve Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür ediyorum " dedi.

Bize güvenenleri hiçbir zaman boşa çıkarmadık

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’de yaptığı kısa konuşmasında "Bize güvenenleri boşa çıkarmamanın mutluluğunu yaşıyorum" diyerek 6. Dönem AK Parti ve CHP meclis üyelerini bir araya getiren Hayrullah Usta’ya teşekkür etti.

YORUMLAR...