Reklam
Reklam
MHP’de 30 Mart seçimlerinin muhasebesi yapıldı

MHP’de 30 Mart seçimlerinin muhasebesi yapıldı

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş,  Beykoz MHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek ilçedeki çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, MHP’nin İstanbul’daki çalışmalarını arttırmak adına  ilçe teşkilatlarına olan ziyaretlerini sürdürüyor.

Ziyaretleri 30 Eylül’e kadar tamamlamayı planlayan Karataş, 22. ilçe teşkilatı ziyaretini de Beykoz’da gerçekleştirdi. 

Beykoz Vakfı’nın salonunda düzenlenen toplantıya; İlçe Başkanı Akif Taşdemir önderliğindeki ilçe yönetimi ve parti mensupları katıldı. 

Toplantı açılışı, MHP mahalle başkanlarının tek tek kürsüye çıkarak mahalleri hakkında katılımcıları bilgilendirmesiyle başladı.

MHP İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, ilerleyen dakikalarda toplantının basına kapalı olarak devam edeceğinin bilgisini kaydederek; “İstanbul’umuzda 39 ilçenin bugün 22.sinde ilçe yöneticileri ve mahalle başkanlarıyla istişare etmekteyiz. Bu toplantılarımızın ana gayesi, İstanbul’umuzda 30 Mart seçimlerinde almış olduğumuzun oyun, başarısızlıkların sebeplerini ve o başarısızlığı başarıya dönüştürecek stratejileri sizlerle değerlendireceğiz. MHP’nin 46 yıllık tarihine gireceği bu süreçte mensupları ve geçmişten bugüne kadar inanmışları bir araya toparladığımız taktirde iktidarın yolunun açık oldukları ile ilgili değerlendirmeleri rakamsal olarak anlatacağız. Son seçimlerde seçmenlerimizin MHP’ye 8 milyona yakın oy desteği olmuştur.  İstanbul, İzmir ve Ankara’nın bu oyda büyük bir oranda katkısı yoktur. İstanbul, İzmir ve Ankara’da, Anadolu’daki verilen gayretli mücadeleler doğrultusunda bir çalışma sarf ettiği taktirde MHP, Türkiye üzerinde karabulutlar dolaştıran iktidardan kurtuluşun günü olacaktır. Hayal kurmuyoruz, yapabileceklerimizi anlatıyoruz” dedi.

 

YORUMLAR...