Reklam
Reklam
İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına Beykoz Vakfı eli!

İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına Beykoz Vakfı eli!

Beykoz Vakfı, ‘Bin Bir Çiçek Bin Bir Çocuk’ isimli projesi kapsamında ikinci etkinliğini düzenledi.

 

Beykoz Vakfı, ‘Bin Bir Çiçek Bin Bir Çocuk’ isimli projesi kapsamında ikinci etkinliğini düzenledi.

Okul çantaları içerisinde çeşitli kırtasiye malzemelerinin bulunduğu hediyeler, velileri eşliğinde gelen öğrencilere verildi.

Okul malzemeleri, Beykoz’da ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştı.

Beykoz Vakfı’nın bu anlamlı sosyal projesinde; İşadamı Kenan Öner, Ressam Emel Örs, Nurdan Koç, ve Serdar Abay onları yalnız bırakmadı.

Beykoz Vakfı Genel Sekreteri Mesut Arslan, velilere ve çocuklarına hitaben yapmış olduğu konuşmasında yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını dileyerek; “Sizlerden çok güzel şeyler bekliyoruz. Okuyup vatana ve millete faydalı bir birey haline gelmeniz lazım. Sizden tek bir ricam var, herkes güzelce derslerini çalışacak” ifadelerini kullandı. Çantaların içerisinde yer alan malzemelerde daha çok resim yapmaya yönelik ihtiyaçların olduğunu aktaran Arslan, gün itibari ile resim yarışması başlattıklarını belirterek yarışma isminin ‘Benim Gözümden Beykoz’ olduğunu açıkladı. Öğrencilerden güzel ve yaratıcı resimler yapmasını beklediğini belirten Arslan, yarışmada dereceye giren öğrencileri çeşitli hediyelerle ödüllendireceğini ifade etti.

Konuşmaların sonrasında, heyecanla çantaların dağıtılmasını bekleyen veliler ve öğrenciler uzun kuyruklar oluşturdu.

Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluğu görülmeye değerdi.

 

YORUMLAR...