Reklam
Reklam
Boğazın incilerinde keyifler yerinde !

Boğazın incilerinde keyifler yerinde !

Beykoz Belediyesi Bayan Voleybol Takımı, son oynanan iki hazırlık karşılaşmasını galibiyetle tamamlayarak yüzleri güldürdü.

Beykoz Belediyesi Voleybol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını aralıksız devam ettirirken son oynanan iki karşılaşmanın galibiyetle tamamlanması yüzleri güldürdü. Boğazın İncileri, Bahçelievler Voleybol Takımını 3-1, Bahçelievler Voleybol Takımını ise 3-0’lık skor ile geçerken lig öncesinde olumlu sinyaller verdi.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu Voleybol Branşında olumlu gelişmeler yaşandığını söylerken, “Bu sezon oluşturduğumuza Takımımızdan şampiyonluk bekliyoruz. Yapmış oldukları müsabakalardan aldıkları sonuçlar bizleri sevindirmekte. Öte yandan Altyapı Takımlarımızda da alınan galibiyetler Voleybol Branşında yakın bir zamanda Beykoz Belediyespor isminin markalaşmaya başlayacağının bir göstergesi olmuştur.” diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Takımı Antrenörü Bektaş Durmaz iyi yolda olduklarının altını çizerken, “Bizi şu an için tek endişelendiren olay yaşadığımız ve yaşanacak olası sakatlıklar. Duygu Gürkan ile yaşanan sakatlık takımımızı bir hayli etkiledi. Bazı oyuncularımızda da hafif problemler yaşanmakta. İnşallah lig başlayıncaya değin tam randımanlı bir şekle bürüneceğiz.  Hazırlık maçlarımız devam etmekte, son iki maçımızdan aldığımız galibiyetler takım üzerinde pozitif bir etki yarattı. Yarın ( Salı ) R.Şahin Köktürk Spor Salonunda İbrahim Turan Lisesi Takımı ile oynadıktan sonra 1 haftalık bir Bayram tatili yapacağız.” şeklinde konuştu.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA İLETİŞİM 

YORUMLAR...