Reklam
Reklam
Çubuklu Derneği’nde yeniden Erdem Çelik

Çubuklu Derneği’nde yeniden Erdem Çelik

Çubuklu Derneği Genel Kurul Toplantısı’nda tek liste ile seçime giden Erdem Çelik, yeniden dernek başkanlığına seçildi.

Çubuklu Derneği Genel Kurul Toplantısı’nda tek liste ile seçime giden Erdem Çelik, yeniden dernek başkanlığına seçildi.

Divan Başkanlığını Coşkun Tosun’un yönettiği, üyeliğini ise Av. Ayşe Yıldırım ve Soner Sürer’in paylaştığı toplantı; 1 dakikalık saygı duruşunun sonrasında İstiklal Marşı ile başladı.

Dernek yönetiminin ve üyelerinin yanı sıra toplantıya; CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan, Şahlanış Hareketi Başkanı Murat Altun, CHP Belediye Meclis Üyeleri Gülay Demirel ve Kerem Ersin, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Gül Biçer, CHP Kadın Kolları Başkanı Av. Ayşe Yıldırım, Çubuklu Muhtarı ve Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, Akbaba Köyü Muhtarı Yusuf Kılıç, Çubuklu Spor Kulübü Başkanı Coşkun Tosun ve Beşevler Gençlik Derneği yönetimi katıldı.

Toplantı başında konuşma gerçekleştiren Dernek Başkanı Erdem Çelik, bir hafta içerisinde dernek üyesi 3 kişi kaybetmenin üzüntüsünü yaşadığını belirterek derneği kurma amaçlarının ‘Çubuklu halkının barınma hakkını korumak’ olduğunu ifade etti. Dernekten yardımlarını esirgemeyen ve derneğe destek veren kişileri de unutmayan Başkan Çelik; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Danışman Ömer Kasap,  Dr. Melih Altıntaş, İlyas Yılmaz, Çubuklu Muhtarı Hüsnü Kolcu, CHP Belediye Meclis Üyesi ve BEDES Başkanı Gülay Demirel’e ayrıca teşekkürlerini sundu.

Kongrede söz hakkı alan CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan; “Dernek Başkanımızın dediği gibi derneği kurmak, siyasi iktidarın ranta ya da yeniden düzenlemeye yönelik adına da ‘kentsel dönüşüm’ dediği 50 yıldır yaşamımızı sürdürdüğümüz mahallelerimize kendine göre düzenleme isteğinden kaynaklandı. Kimi buna ‘kentsel dönüşüm’ diyor; bizse ‘yerinde dönüşüm’ diyoruz” diyerek tüm Çubuklu halkını bu tür sorunların üstesinden gelebilmek için dernek etrafında bütünleşmeye çağırdı.

Arıkan’ın konuşmasının ardından CHP Belediye Meclis Üyesi Gülay Demirel ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Gül Biçer’ de söz alarak bugüne kadar ki başarılı çalışmalardan ötürü dernek yönetimi tebrik etti.

Salon Talia’da düzenlenen toplantı da; yönetim kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve tahmini bütçede okunarak dernek üyeleri ile paylaşıldı. Oylamaya sunulan raporlar, oy birliği ile dernek üyelerince kabul edildi.

Toplantı; tek liste ile Çubuklu Dernek Başkanlığına yeniden Erdem Çelik’in seçilmesiyle son buldu.

Yönetim Asil Üyeler:

Erdem Çelik, Hayati Çelikcan, Ömer Kasap, Sinem Eray, Aynur Demirbaş

Belma Özyurt, Ali Türk, Recep Biçer, Şenel Başaran, Seyfi Koç, Yusuf Konca

Denetim Kurulu Asil Üyeler:

İsa Yılmaz, Nihat Uzuner, Sami Biçer

 

YORUMLAR...