Reklam
Reklam
Türkiye’nin ’’Altın Kızı’’na Altın Ödül

Türkiye’nin ’’Altın Kızı’’na Altın Ödül

Taekwondo Türkiye şampiyonu Berranur Çiftçi,Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti.

Taekwondo Türkiye şampiyonu Berranur Çiftçi, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret etti. Berranur’u kutlayan ve başarılarının devamını dileyen Başkan Çelikbilek şampiyona tam altın hediye etti. 

Beykoz Belediyespor sporcusu Berranur Çiftçi Konya’da düzenlenen “Kayhan Aktar-Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası”ndan altın madalyayla dönerek 10 yıl aradan sonra Beykoz’a altın madalya kazandıran ilk sporcu oldu.  

Şampiyonluğun ardından Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret eden Berranur Çiftçi sevincini paylaştı. Berranur Çiftçi’yi ve antrenörü Osman Günaçtı’yı tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Başkan Çelikbilek genç sporcuya ve antrenörüne tam altın hediye etti. 

Sporu her alanda desteklediklerini söyleyen Başkan Çelikbilek: “Berranur başarısıyla göğsümüzü kabarttı. Sporu destekledikçe yeni başarıların geldiğini görmek bizleri de son derece memnun ediyor. Kızımızı yürekten kutluyor, kendisine ve hocasına başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye şampiyonu Berranur ise: “10 yıl aradan sonra böyle bir başarı elde ettiğim için çok mutluyum. Beni destekleyen ailem, hocalarım, kulübüm ve özellikle Başkanımız Yücel Çelikbilek’e çok teşekkür ediyorum. Yeni şampiyonluklar için azimle çalışmaya devam edeceğim” dedi.

Atrenör Osman Günaçtı da: “Berranur büyük başarılara imza atacak yetenekli bir sporcu. İstanbul’daki müsabakaların ardından Konya’da düzenenlenen Türkiye Şampiyonası’nda göğsümüzü kabarttı. Bu sonuç planlı ve programlı çalışmanın eseridir. Bundan sonraki yeni hedefimiz Avrupa Şampiyonluğu, çalışmalara şimdiden başladık” şeklinde konuştu. 

 

YORUMLAR...