Reklam
Beykoz Belediyesi istihdama ’Güven’ katıyor

Beykoz Belediyesi istihdama ’Güven’ katıyor

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği Güvenlik Görevlisi Yetiştirme Kursu’na katılan 417 kişiye sertifikaları verildi.

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği Güvenlik Görevlisi Yetiştirme Kursu’na katılan 417 kişiye sertifikaları verildi. 5 güvenlik firması sertifika dağıtımı sonrasında adaylarla iş görüşmesi yaparak eleman alımı gerçekleştirdi. 

İş gücü ve istihdamı artırmaya yönelik meslek edindirme programları düzenleyen Beykoz Belediyesi  417 güvenlik görevlisi daha yetiştirdi. Asır Özel Güvenlik Eğitim Kurumları’yla düzenlenen eğitimde kursiyerler sektörün ihtiyacı olan nitelikte donatıldı.

Beykoz Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen törene Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları ve kursiyerler katıldı.

Başkan Çelikbilek: “Hem Meslek Edindiriyor Hem İş Buluyoruz”

Kursiyerlere sertifikalarını dağıtan ve başarılar dileyen Başkan Yücel Çelikbilek: “Kariyer Merkezi’miz geçen dönem 7 bin ilçe sakinini işe yerleştirdi. Bu ilçemiz için artı bir değerdir. Sabiha Gökçen Hava Limanı’nda 100’ün üzerinde kişinin istihdamını sağladık. 5 firma görüşme yapmak için burada hazır bekliyor. Kursiyerlerimize hem meslek edindiriyor, hem de onları işe yerleştiriyoruz. Yeni meslek edindirme programlarıyla istihdama katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

YORUMLAR...