Reklam
Reklam
Beykoz’a yepyeni bir mekan ’Maydanoss’

Beykoz’a yepyeni bir mekan ’Maydanoss’

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yemek sektöründe tüm İstanbulluya hizmet verecek ‘Maydanoss Restoran’ açıldı.

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde yemek sektöründe tüm İstanbulluya hizmet verecek ‘Maydanoss Restoran’ açıldı.

Yepyeni bir mekana daha kavuşan Beykozlular, ev ve et yemeklerinin tadına ‘Maydanoss Restoran’ ile varacak.

Mustafa Güler ve ortağı Murat Tanış’in sahibi olduğu mekanın açılışına; Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık, İncirköy Mahalle Muhtarı Şefik Yavuz, CHP ilçe yönetiminden Gökhan Taneri Vural ve Mahir Taştan, CHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Yıldırım, CHP Gençlik Kolları Başkanı Ümit Serdal Okuyan, İş Adamı Şenel Ustabaşı ve ilçe sakinleri katıldı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 2014 yerel seçimlerinde CHP Belediye Başkan Adayı olan Hızır Yılmaz, Mustafa Sarıgül ve Sedat Peker ise, açılışa katılamayıp çelenk gönderen isimler oldu.

Yapılan hayır ve bereket duasının ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu; “İnşallah hem İstanbul’a hem Beykoz’umuza hayırlı olur. Biliyorsunuz, Beykoz’umuzun önemli sıkıntılarından birisi işsizlik. Böyle mekanların açılması Beykoz için çok güzel. Umarım Beykozlular için hayırlı bir iş kapısı olur” dedi.

Konuşmanın sonrasında mekanın açılış kurdelesini; Belediye Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, KAS-DER Başkanı Süleyman Çalık ve İncirköy Mahalle Muhtarı Şefik Yavuz birlikte kesti.

Açılış, gelen konuklara çeşitli yemek ikramların yapılması ile gün boyu devam etti.

Maydonoss Restoran:

Rüzgarlıbahçe Mahallesi - Cumhuriyet Caddesi Kavacık/Beykoz

YORUMLAR...