Reklam
Reklam
Sadullah Kabahasanoğlu

Milletin iktidarı

12 Haziran seçimine sayılı günler kala ülkemizin dört bir köşesi bayram yerine dönüyor. ?Milletin İktidarı?na giden yolda son viraj 12 Haziran?

 Bir yandan partilerine gönül veren insanlar partilerinin seçim çalışmalarına renk katmakta, diğer bir yandan ise ?Milletin İktidarı?nın önünü kesmek isteyen karanlık güçler bütün güçleriyle çalışmaktalar.

Hangi partiden olursa olsun gerçekten dünya görüşünü temsil ettiği için o partiye gönül veren herkese saygı duymak bir demokratik borçtur.

Ancak kendi emel ve çıkarları adına milletin geleceğini karartmak isteyen, milletimizin yüzünün gülmesinden hoşnut olmayan bir takım çevrelerin çirkin oyunlarını affetmek asla mümkün değildir. Zaten tarihin akışı içerisinde yok olup gideceklerdir.

Bir de ülkemizin büyük siyasi partilerinin program ve kadrolarını etkilemek yoluyla göz boyamaya, milletimizi kandırmaya çalışanlar var. Asırlık hocalarının öncülüğünde son kozlarını oynamaya çalışanlar var.

12 Eylül referandumunda milletin karşısına bir duvar gibi dikilen ret cephesi yine söz birliği etmişçesine şimdi de milletin iktidarının karşısına dikiliyorlar.

Son on yılda milletin iktidarını temsil eden Ak Parti karşıtlığında her türlü düşüncelerinden, fikirlerinden ve geçmişlerinden vazgeçerek adeta bir gönül birlikteliği sergiliyorlar.

Planları bozuldukça hırçınlaşıyor, bağlantıları çözüldükçe, deşifre edildikçe de lafla değil somut eylemlerle ortaya çıkıyorlar.

Her şeye rağmen milletimiz sağduyulu bir şekilde, olgunluk içerisinde ve adeta bir bayram havasında hedefine doğru ilerliyor. Kimlerin ne türlü oyunlar içerisinde olduğunu ve kimlerin yanında, kimlerin de karşısında olduğunu gayet iyi biliyor.

Türkiye artık göz bağcılık dönemini, şapkadan tavşan çıkarma dönemini çoktan geride bırakmıştır.

Artık milletimiz demokrasinin tadını almıştır.

Yıllarca millete rağmen iktidar olanların, milletin kaynaklarını umarsızca boşa harcayanların ve sömürenlerin son ama en büyük dersi almaları için sadece 25 gün kaldı.

Aziz Milletimiz 13 Haziran sabahından itibaren kendi iktidarını bir daha yıkılmamak üzere kuracak ve Güçlü Türkiye hedefine yürümeye devam edecektir.

Hiçbir provakatif girişime veya eyleme fırsat tanımadan, tam bir kararlılık içerisinde gelecek yüzyılların hayallerini kurarak ?Milletin İktidarı?nı beklemektedir.

İnanıyorum ki; milletin iktidarının önünü kesmek için çaba sarf edenler 13 Hazirandan itibaren büyük pişmanlık duyacak ve milletten özür dileyeceklerdir.

Ülkemiz ve coğrafyamız tarihte her zaman sevginin, kardeşliğin ve adaletin beşiği olmuştur.

13 Haziran sabahından itibaren ?Milletin İktidarı? ile yeniden sevgi, kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde güvenle yaşayacağımız Yeniden Büyük Türkiye?nin inşası bütün hızıyla devam edecektir.                       

Selam ve saygılarımla?

 

YAZARIN DIGER YAZILARI

YORUMLAR...