Reklam
Lüks otomobiller, uygun fiyatlarla Göktürk Motors’da

Lüks otomobiller, uygun fiyatlarla Göktürk Motors’da

Beykoz’da otomotiv sektöründe yeni hizmete açılan Göktürk Motors Otomotiv, uygun fiyatlarla lüks otomobil sevenleri çağırıyor.

Beykoz’da yeni hizmete açılan Göktürk Motors Otomotiv Limited Şirketi, lüks otomobil sevenleri uygun fiyatları ile cezbediyor.

Otomotiv sektöründe ilerlemeyi amaç edinen ve sadece 1. ve 2. El lüks araçların satışını gerçekleştiren Göktürk Motors; Mercedes, BMW, Audi gibi lüks otomobil markalarını bünyesinde barındırıyor.

18 Ekim tarihinde önceliği Beykozluya hizmet etmek adına açılan Göktürk Motors’u, Recep Armağan ve ortağı Metin Aktaş birlikte yürütüyor.

Uzun yıllardır ticaretle iç içe yaşam sürdüren ve Beykozlu olan Recep Armağan; “2000 senesinde Bozhane Köyü’nde Lüke Park isimli bir piknik yerini, 2004 yılında ise Sultanbeyli’de bir tekstil firmasını işlettim. Şimdi hem Çubuklu Hayal Kahvesi’nin 4-5 senedir otoparkıyla hem de bu yeni açtığımız Göktürk Motors ile ilgileniyoruz. Ortağım bu otomobil sektörünü bildiği için lüks bir otomobil galerisi açmaya karar verdik. Tabi biz bir bayi değiliz, galeriyiz. Otomotiv sektöründe ilerlemeyi amaçlıyoruz ve tüm Beykozluyu, İstanbulluyu galerimize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Otomobil severler, Göktürk Motors bünyesindeki lüks otomobilleri www.gokturkotomotiv.com ve sahibinden.com isimli internet sitelerinden görebilirler.

Göktürk Motors

Çubuklu Mah. Boğaziçi Cad. No:14 Kavacık/Beykoz

Tel: 0 216 693 14 33

 

YORUMLAR...