Reklam
Reklam
Meclis Üyesi Sinan Çıtlak, dünya evine girdi!

Meclis Üyesi Sinan Çıtlak, dünya evine girdi!

AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Sinan Çıtlak, yaşamının geri kalanını Semra Çelik ile birleştirdi.

AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Sinan Çıtlak ve Semra Çelik çifti, mutluluklarını sürdürmek adına hayatlarını birleştirdi.

Salon Aşşrom’da düzenlenen nikah ve düğünle dünya evine giren genç çiftin yakınları da onlarla aynı mutluluğu, aynı heyecanı paylaştı.

Heyecanları yüzlerinden okunan genç çiftin nikahını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıyarken, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer de çiftin nikah şahitliğini üstlendi.

Salon çiftin yakınları ile dolup taşarken, Beykoz’un pek çok tanıdık siması da bir araya geldi. Bu mutlu günlerinde çifti yalnız bırakmayanlar arasında; Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Gülbasar,M. Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk ve Muharrem Kaşıtoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam ile AK Parti ve CHP meclis üyeleri ve bazı dernek başkanları vardı.

Çiftin nikahını kıyan Başkan Yücel Çelikbilek, çifte bir ömür boyu mutlu olmalarını temenni etti. Giresunlu bir meclis üyesinin Karslı bir gelin alarak artık Karslı olduğunu söyleyen Başkan Çelikbilek, Sinan Çıtlak’ın belediyede büyük bir önemle çalıştığını vurgulayarak eşi Semra Çelik’in de bu konuda ona destek vermesini ve yanında olmasını istedi.

Kadınların evlilikte büyük bir rol üstlendiğini ama en büyük sorumluluğunda erkekte olduğunu belirten Başkan Çelikbilek, evliliğin ilk hediyesi olarak eşine vermesi şartıyla nikah cüzdanını Sinan Çıtlak’a verdi.

Nikahın ardından genç çift, tebrikleri kabul etti.

YORUMLAR...