Reklam
Reklam
Kas-Der Beykoz Turnuvası’nı dostluk kazandı!

Kas-Der Beykoz Turnuvası’nı dostluk kazandı!

Kas-Der Beykoz Şubesi’nin geleneksel olarak düzenlediği Futbol Turnuvası’nı dostluk kazandı.

Yaklaşık 1,5 ay süren Kas-Der Beykoz Şubesi Geleneksel Futbol Turnuvası, Koşmapınar ve Alantepe takımlarının arasında gerçekleşen final maçı ile bu yılki dönemini kapattı.

Paşabahçe Stadyumu’nda düzenlenen final maçına; Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Eski Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan, Eski İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Kaynar, MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, Samsunlular Dernek Başkanı Fatih Yılmaz, Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, Batumlular Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, TOFD Şube Başkanı Saniye Efe, BİSK Başkanı Abdullah Yümsel, Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu, Soğuksu Muhtarı Muammer Aydın, Hızır Yılmaz, bazı amatör spor kulübü başkanları, CHP’li meclis üyeleri Cavit Gül ve Aydın Düzgün seyirci olarak katılan isimlerdi.

Final maçı öncesinde aralarında Dernek Başkanı Süleyman Çalık, meclis üyeleri Engin Yıldız ve Yılmaz Işık, eski meclis üyeleri Mehmet Demir ve Mustafa Kılıç, Kayalar Pastaneleri’nin sahibi Adil Kaya, İlhan Tekant, Baki Demir, Turgay Sucuoğlu gibi isimler ile 8 köy takımlarının başkanları sahada kıyasıya ter döktü.

Kas-Der Beykoz Şubesi Geleneksel Futbol Turnuvası’nın final maçı ise,  Koşmapınar ve Alantepe takımları arasında gerçekleşti. Her iki takımında oyuncuları soğuk havaya rağmen saha da büyük mücadele verdi. Koşmapınar takımı attığı penaltılarla rakibi Alantepe takımını 6-5 mağlup etti ve şampiyonluğa yükseldi.

Maçın sonrasında Dernek Başkanı Süleyman Çalık, takım oyuncularını ayrı ayrı tebrik etti.

Birincilik kupasını Koşmapınar takımına Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu; ikincilik kupasını Alantepe takımına Muhtarlar Birliği Başkanı Hüsnü Kolcu; üçüncülük kupasını ise İncirköy takımına Eski Belediye Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan takdim etti.

2014 Kas-Der Futbol Turnuvası;  toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

YORUMLAR...