Reklam
Reklam
Beykozlu Ordulular Derneği’nden teşekkür ziyareti

Beykozlu Ordulular Derneği’nden teşekkür ziyareti

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile AK Parti ve CHP meclis gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Beykozlu Ordu Mesudiyeliler Derneği Başkanı Özkan Ayduğan ve beraberindeki heyet Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile AK Parti ve CHP meclis gruplarına ziyaret etti. Özkan Ayduğan Mesudiye’yle yürütülen kardeş belediye çalışmaları dolayısıyla Başkan Çelikbilek ve meclis üyelerine teşekkür etti. 

Kalabalık bir heyet ilk olarak Beykoz Belediye Meclisi’nde AK Parti ve CHP gruplarını da ziyaret ederek kardeş belediye çalışmalarına verilen destek için teşekkür etti. AK Parti Grubu’nda Özkan Ayduğan’ı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Belediye Başkan Vekili Manolya Demirören Tekin karşılarken, CHP grubunda ilçe başkanı Şevkat Arıkan ağırladı. 

Karşılıklı iş birliğinin devamını dileyen Ayduğan sonrasında Başkan Çelikbilek’i ziyaret etti. Ayduğan, Ordu’nun Mesudiye’yle başlatılan kardeş şehir çalışmaları, Mesudiye’ye yapılacak olan sosyal tesis, park ve çocuk oyun alanı dolayısıyla Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkürlerini iletti.

Beykoz’da kardeş şehir çalışmalarıyla hemşehriler arasında bağların güçlendiğini ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek: “Anadolu’nun bir mozaiği olan ilçemizin yurt içi ve yurt dışında birçok şehir ile kardeş belediye hukuku bulunuyor. Kardeş şehir çalışmalarıyla hem kültür ve ananelerimizi yaşatan ve tanıtan çalışmalar yürütüyor, hem de belediyecilik alanında iş birliği yapıyoruz. Bu çalışmalar vesilesiyle hemşehrilerimiz arasında sağlanan huzur ve memnuniyet bizi de ziyadesiyle memnun ediyor.” dedi.

YORUMLAR...