Reklam
Reklam
ADD’de yeni dönem Mualla Sertdemir ile başladı!

ADD’de yeni dönem Mualla Sertdemir ile başladı!

Beykoz Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), 4. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi.

Beykoz Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD), 4. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirerek, Başkanını Mualla Sertdemir olarak belirledi.

Kongrenin divan başkanlığını Zuhal Özen üstlenirken, divan yazmanlığına ise Erhan Ekiz ve Sadrettin Aktaş seçildi.

Ulu Önder Atatürk ve aziz şehitlerimiz anısına durulan 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından kongre resmi olarak başladı. ADD üyelerinin tam olarak katıldığı kongrede; faaliyet raporu ve tahmini bütçe raporu üyeler ile paylaşıldı.

Kongrede kısa bir konuşma gerçekleştiren CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan, “Birbirimizi vurma günü değil. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Biz CHP olarak her zaman sizlerin yanınızdayız” diyerek beraberliğe çağrıda bulundu.

ADD Başkanı Av.Perihan Şaylan’ da, dernek olarak bir çok sorunun üstesinden geldiklerini ifade ederek sağlık sorunlarından ötürü başkanlığı bırakmak istediğini ve bu sebeple daha genç birisi olan Mualla Sertdemir’e yerini emanet etmek istediğini açıkladı.

Tek liste ile seçime gidilen kongrede oy birliği ile yeni ADD Başkanı Mualla Sertdemir olarak belirlendi. Kongre, genç üyelerin Atatürk’ün Gençliğe Hitabesini okuması ile son buldu.

ADD Beykoz Şubesi Yeni Yönetim Kurulu:

Mualla Sertdemir, Osman Kılıç, İsmail Gürkan, Meriç Pekkip, Ali Çelik, Satılmış Doğru, Yasemin Özdemir

Denetim Kurulu:

Ahmet Önder Manoğlu, Süha Pekkip, Nihat Arıcan

Disiplin Kurulu:

Perihan Şaylan, Ferda Kazancıbaşı, Sacit Kaya

 

YORUMLAR...