Reklam
Reklam
Beykoz Belediyespor Taekwondo’da hedef büyüttü

Beykoz Belediyespor Taekwondo’da hedef büyüttü

Beykoz Belediyespor bünyesinde en fazla sporcusu bulunan branşların başında gelen Taekwondo şubesi hedef büyüttü.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve aynı zamanda Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı da olan Muharrem Kaşıtoğlu kulüp Taekwondo Takımının antrenmanına  bir ziyarette bulunarak sporcu ve teknik heyet ile bir araya geldi. Kulüp bünyesinde en fazla sporcusu bulunan branşların başında gelen Taekwondo şubesi bu güne değin Türkiye, İstanbul ve diğer özel müsabakalardan aldığı madalyalar ile kulüp müzesine an fazla kupa ve madalya getiren bir hüviyete sahip.

Beykoz Belediyespor Takewondo Takımı Antrenörü Osman Günaçtı, Başkanları Muharrem Kaşıtoğlu’nun ziyaretinin kendilerini fazlası ile sevindirdiğini söylerken, "Sayın başkanımız bizlere büyük bir motivasyon katkısı sunmuş oldu. Biz her yeni jenerasyondan başarılı şampiyon bir sporcu çıkarma projemiz kapsamında bunun karşılığını almanın heyecanını yaşamaktayız. En son olarak Berranur Çiftçi ile gelen Türkiye Şampiyonluğumuz oldu. Onu diğerleri izleyecek. Taekwonda sporu devamlılığı olan bir mücadele sporu. Bu sebeple antrenman periyotları son derece önemli, disiplinli olmak zorunda. Sporcularımız okul-kurs-sınav dışında antrenmanlarını da aksatmama gayreti içerisinde. Onların bu çalışma azmi bizleri daha da heyecanlandırmakta" diye konuştu.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise sporculara ve velilerine hitaben yaptığı konuşmada, "Beykoz Belediyespor bünyesinde taekwondo şubesini her zaman hayranlıkla takip ediyorum, Osman Hoca gibi bu işi gerçekten öz veri ile yapan bir ismin antrenörümüz olmasını önemsiyorum. Biz her zaman sporcularımızın yanında olacağız, başarılı ile sevineceğiz, ödüllendireceğiz. Şu anda antrenmanların devam ettiği Recep Şahin Köktürk Spor Salonu ileriki aylarda komple bakıma girdiği anda sizleri mağdur etmeyecek önlemler alacağız. Yeter ki siz sporunuza, başarılar odaklanın. Biz Beykoz Belediyespor olarak da başarılı her sporcumuza hak ettiği ödülü vermeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Başkanları Muharrem Kaşıtoğlu’nun ziyaretinde özel bir gösteri sunan sporcular alkışı fazlası ile hak etti.

BEYKOZ BELEDİYESPOR MEDYA-İLETİŞİM

 

YORUMLAR...