Reklam
Reklam
’’Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği’’ne davetlisiniz!

’’Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği’’ne davetlisiniz!

"Beykoz Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği" ile bu yıl da büyük cam ustalarını bir araya getirerek büyük bir etkinliğe hazırlanıyor.

Beykoz Riva’da bulunan Cam Ocağı Vakfı, her yıl Aralık ayında düzenlediği “Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği” ile bu yıl da büyük cam ustaları ve Türkiye’de cam sanatına gönül vermiş sanatçıları bir araya getirerek büyük bir etkinliğe hazırlanıyor.

21 Aralık Pazar günü eğlenceli ve öğretici cam şovları, yerli ve uluslararası cam sanatçılarının eserlerinin satışının yapıldığı kermes, küçük ikramlar ve müzik eşliğinde yeni yılın kutlanacağı “Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği”ne davetlisiniz.

Cam Ocağı Vakfı, yeni yılı cam, seramik ve metal ağırlıklı orjinal el işleriyle dolu 40 masada kermes tadında bir etkinlik ile karşılıyor. 16 Aralık Pazar günü saat 11.00 – 16.00 arası gerçekleşecek “Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği”nde Cam Ocağı Vakfı’nda eğitim almış cam sanatçılarının eserleri kermes alanında bugüne özel indirimlerle satışa sunulacağı gibi katılımcılar gün boyu sıcak camda top üfleme ve füzyon cam pano yapma fırsatı da bulabilecek. Bu etkinlikte de çocukları unutmayan Cam Ocağı Vakfı, ücretsiz cam boncuk yapımı ve gün boyu sürecek cam gösterileri ile çocuklara unutamayacakları bir gün vadediyor.

Cam Ocağı Vakfına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen bu şenlikte bireysel ziyaretçi girişleri 7 TL olacak. Şenlikten elde edilen gelir ise üniversite öğrencilerine burs olarak aktarılacak.

Çekilişle sürpriz hediyelerin dağıtılacağı şenlik için rezervasyonla Taksim, Kadıköy ve Kavacık’tan servis de sağlanacak.

Bu eğlenceli günde tüm sanatseverler, Cam Ocağı Vakfı Yılbaşı Şenliği’ne katılmak üzere Cam Ocağı Vakfı’na bekleniyor.

Tarih: 21 Aralık Pazar, saat 11.00 – 16.00

Adres: Cam Ocağı Öğüme, Köyiçi Caddesi 72/A Beykoz / İstanbul

YORUMLAR...