Reklam
Reklam
Pazar günü Beykoz’da Hentbol’un ’’İstanbul Derbisi’’ var!

Pazar günü Beykoz’da Hentbol’un ’’İstanbul Derbisi’’ var!

Beykoz Belediyespor Pazar günü Hentbol kamuoyunda "İstanbul Derbisi" niteliğine yorumlanan Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak.

Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı hafta sonu oynanacak ve Hentbol kamuoyunda "İstanbul Derbisi" niteliğine yorumlanan Bahçeşehir Koleji karşılaşmasının hazırlıklarını devam ettiriyor. İsmail Tarakçı-Akın Yenigün ikilisinin çalıştırdığı takımda moraller üst seviyede bulunuyor.

THF Erkekler Hentbol 2.Lig A Grubunda yer alan Beykoz temsilcisi bu ana kadar ligde çıkmış olduğu 5 karşılaşmanın tamamından galibiyetle ayrılmış durumda. Mavi-yeşilli ekibin Antrenörlerinden İsmail Tarakçı yapmış olduğu açıklamada ligde ilk yarının son iki haftasında zirve yarışının iki iddialı ekibi ile karşılaşacaklarına dikkat çekerken, "Bu ana kadar yaptığımız tüm karşılaşmalardan alnımızın akı ile ayrıldık. Son iki maça girdiğimizde son derece başarılı bir görüntü arz etmekteyiz. Pazar günü gerçekleşecek Bahçeşehir Koleji maçı tam bir heyecan kasırgasına sahne olacak gibi. Bu karşılaşmaya tam kadro çıkacağız. Maçı kazanıp bir sonraki hafta oynanacak Antalya Serik Belediyesi maçına daha da moralli gitme düşüncesindeyiz." diye konuştu.

Beykozlu sporseverleri hafta sonu gerçekleşecek müsabakaya davet eden İsmail Tarakçı, " Hentbol sporunu yakından tanımalar için bu maç bulunmaz bir fırsat niteliğinde olacak. İki takımın da sıralamadaki erler ve güçleri belli. Biz salondan galibiyetle ayrılıp, namağlup liderliğimizi devam ettirme düşüncesindeyiz. Taraftar desteğini arkamıza almak istiyoruz" dedi.

21 Aralık Pazar Günü Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda Saat 14.00 de başlayacak müsabakayı, İzmir Bölgesi Hakemlerinden Gökhan Adıgüzel-İldeniz Kaygusuz ikilisi yönetecek Maçın Gözlemcisi ise Ankara Bölgesinden Cengiz Özenci.

BEYKOZ BLD.SPOR MEDyA İLETİŞİM

 

YORUMLAR...