Reklam
Reklam
Bengü Efsen, kültür ve sanat derneğini açtı!

Bengü Efsen, kültür ve sanat derneğini açtı!

Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği açıldı.

Bengü Efsen, Beykoz’da bugüne kadar yapmış olduğu sanatsal çalışmaları artık farklı bir çatıda toplamaya karar vererek ‘Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği’ni açtı.

Beykoz Vakfı’nda 12 senedir başarılı bir sanat yaşamı sürdüren Bengü Efsen, sanat yaşamına yeni bir çizerek ‘Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği’ni hayata geçirdi.

Bir müzik aşığı olan Bengü Efsen, ‘Yaptıklarımız, yapacaklarımızın garantisidir’ diyerek bugüne kadar yapmış olduğu sanatsal çalışmaları öğrencileri ile birlikte farklı bir çatıda topladı.

Beykoz Şahinkaya Yokuşu bitiminde küçük bir eski evi restore ederek şirin bir müzik atölyesine çeviren Efsen, müzik çalışmalarını buradan devam ettirecek.

Açılışa gelen birçok sanatsever dostları Efsen’i bu anlamlı gününde yalnız bırakmayarak desteklerini gösterdi.

Beykoz’u sanata doyuracağız!

Kurdele kesiminde mutluluğu gözlerinden okunan Bengü Efsen; “Kendi alanımızda başarılı çalışmalar yaparak öncelikle yetişmekte olan gençlerimize ve tüm Beykozlu sanatseverlere, bu anlamda yeni değerler kazandıracağımıza inancım tamdır. Öğrencilerimizle birlikte burada güzel çalışmalar yapacağız. Beykoz’u sanata doyuracağız” şeklinde konuştu.

Beykoz Vakfı’ndan ayrılma sebebini de özellikle sorduğumuz Bengü Efsen, tek cümle ile durumu açıklayarak, ‘Zamanı gelmişti’ dedi.

Ayrıca gazetemize derneğin bir piano eksiği olduğunu da aktaran Efsen, bu ihtiyacın giderilmesi yönünde tüm sanatseverlerden destek istedi.

YORUMLAR...