Reklam
Reklam
ANAP’lılar gönül sofrasında buluştu!

ANAP’lılar gönül sofrasında buluştu!

Anavatan Partisi Beykoz İlçe Teşkilat üyeleri bir araya gelerek eski günlerini gönül sofralarıyla yad etti.

Anavatan Partisi (ANAP) Beykoz İlçe Teşkilat üyeleri eski günleri beraberce andı.

Toplantıya; Adem Öztürk, Süleyman Ersal, Tahir Akar, Hatice İşgören, Aydoğan Demirturan, Yılmaz Tokdemir, Adem Seymen, Mehmet Sever, Münasip Gür, Kamil Çakır, Rafet Şişmanoğlu, Sevim Üçbanlı, Nuriye Sarıboğa, Adem Seymen ve Aysel Taştan katıldı.

Akbaba Sarı Köşk Restoran’da bir araya gelen ANAP’lılar, eski günlerin hatırına konuşmalar yaptı ve geleceğe yönelik temennilerde bulundu.

Eski ANAP’lı Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adem Öztürk’ün düzenlediği toplantılar, her ayın son cumartesi günü yapılmaya devam edecek.

Katılımcılar arasında yaşı genç olan eski ANAP’lıların bulunmaması dikkatleri çekerken Adem Öztürk yaptığı açılış konuşmasında; bir dahaki buluşmalarında daha iyi organize olabileceklerini ifade etti.

Adem Öztürk; "İlk buluşmada kadın üyelerimize haber verilmemişti. Bu sefer onları da aramızda görmekten keyif duyuyoruz" dedi.

Toplantıda, toplumun içinde bulunduğu zor süreçte Anavatan Partisi düşüncelerine ihtiyaç duyulabilir vurgusu yapıldı.

"Toplumda kanaat önderleri gibi düşüncelerimizi etrafımızla paylaşarak bir istişare ortamı oluşturursak, toplum için faydalı olacaktır" denilerek toplantı bir dahaki cumartesiye daha iyi organize olunması ümidiyle sona erdi.

YORUMLAR...