Reklam
Reklam
Allah rızası için evladımı bulun!

Allah rızası için evladımı bulun!

Beykoz Gümüşsuyu’nda ikamet eden Hasan An esrarengiz bir şekilde kayboldu.

Beykoz Gümüşsuyu’ndan yılbaşı akşamı kuzeninin evine eğlenmek için İncirköy Mahallesi Çukurçayır mevkine giden Hasan An, sabah kalktığında kuzenine hava almak istediğini söyleyerek evden çıktı ve kendisinden bir daha haber alınamadı.

Beykoz Gümüşsuyu’nda ikamet eden anne Emine An ve baba Mustafa An’ın 19 yaşındaki oğlu Hasan Can esrarengiz bir şekilde kayboldu.

Hasan An, Yılbaşı akşamı (31.12.2014)  saat 20.00’da Gümüşsuyu’ndaki evinden, İncirköy Mahallesi Çukurçayır’da oturan kuzeninin evine eğlenmek için gitti. Kuzeni ve kuzeninin birkaç arkadaşının da olduğu evde gençler sabaha kadar kendi aralarında eğlendi. Yılbaşı sabahı (1.01.2015) saat 09.00’da uyanan Hasan An’ı gören kuzeni bu saatte nereye gittiğini An’a sordu. An ise, hava almak istediğini belirterek evden ayrıldı. Kuzenin tüm ısrarıyla ‘Bende geleyim, bekle’ gibi söylemlerine aldırış etmeden çıkan Hasan An’dan bir daha haber alınamadı.

Beykoz Güncel Haber olarak annesi Emine An’la geçtiğimiz iletişimde; anne An, oğlunun herhangi bir maddi sorunu ve psikolojik herhangi bir sorunu olmadığını söyledi. Gözyaşları içerisinde konuşan anne An, ‘Allah rızası için evladımı bulun, herkes yardım etsin gören bilen kim varsa’ diyerek tüm İstanbul’la seslendi. Oğlunun ailesi ile iletişiminin iyi olduğunu belirten anne An, ‘Ailede hepimiz arkadaş gibiyiz. Kimse kimseden bir şey saklamaz, ne varsa herkes ortaya konuşur’ ifadelerini kullandı.

Ümraniye’de bir firmada çalışan 19 yaşındaki Hasan An’ın, annesi Emine An’ın anlattıklarına göre, Beykoz Belediyesi’nin karşısında yer alan sahilde oğlunun kıyafetlerinin bir kısmı dalgıç polisler tarafından denizden çıkarılmış. Bir şüpheli ise gözaltında. Birçok ihbar aldıklarını da söyleyen anne An, oğlunun hayatından endişe duyuyor.

Beykoz Emniyet Müdürlüğü’nce soruşturma devam ediyor.

Hasan An’ı görenler, 0 537 347 15 65 numaralı telefondan ihbarlarını aileye bildirebilirler.

Haber: Burcu Çelik

YORUMLAR...