Reklam
Reklam
Mualla Sertdemir: Laik Türkiye tehlike altındadır!

Mualla Sertdemir: Laik Türkiye tehlike altındadır!

ADD Beykoz Şube Başkanı Mualla Sertdemir kahvaltılı sohbet toplantısında yerel basın ile bire araya geldi.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Beykoz Şubesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yerel basınla kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

ADD Beykoz’un Paşabahçe’de bulunan dernek binasında gerçekleşen kahvaltıya; yerel basının yanı sıra dernek yönetimi de katıldı.

Hoş ve samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltının öncülüğünü yapan ADD Beykoz Şube Başkanı Mualla Sertdemir, basınla bir araya gelmenin kendileri için ayrı bir mutluluk kattığını belirtti. Konuşmasında sık sık gençlere ve gençlere verdikleri öneme dikkat çeken Sertdemir, Türkiye’nin tehlike altında olduğuna vurgu yaptı.

Sertdemir; “ADD’nin amacı Atatürkçü gençler yetiştirmektir. Ben Atatürkçüyüm diyen, laik sistemi savunuyorum. Ben Atatürkçüyüm diyen herkes buraya üye olabilir. Yaptığımız çalışmalar içinde Beykoz’un eğitim sorunları var. İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal ile Kanlıca Baro Bahçe’de bir araya geldik. Siyasi partileri ziyaret ettik. Bu arada basın şehitlerimizden Uğur Mumcu’yu saygıyla anıyoruz. Basınla bundan sonra sık sık birlikte olacağız. Her ay bir panel yapmak istiyoruz. Bu panelleri mahallelerde yapacağız. En önemli hedefimiz gençliktir. Eğitim, kültür sanat programları düzenleyeceğiz. Üyelik kampanyası yapacağız üye sayımızı arttıracağız. Danışma kurulumuzu kurduk. Danışma kurulu toplantıları yapıyoruz. Bu toplantıları iki ayda bir yapacağız. Herkes çalışmak zorundadır. Laik Türkiye tehlike altındadır. Çalışmalarımızı basına anlatarak Beykozlu ile paylaşacağız. Basından da destek ve önerilerini bekliyoruz” şeklinde düşüncelerini basın mensupları ile paylaştı.

Toplantı, serbest sohbet ile devam etti.

YORUMLAR...