Reklam
Reklam
Murat Başesgioğlu’nun ’memleket’ ziyareti!

Murat Başesgioğlu’nun ’memleket’ ziyareti!

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu Kastamonu Yöresel Köy Ürünleri Pazarını ve Kas-Der Beykoz Derneği’ni ziyaret etti.

İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu ve Şenpazar (Kastamonu) ilçe belediye başkanı Suat Saygın ile Kas-Der Beykoz dernek merkezinde ziyarette bulundu.

Kas-Der Beykoz Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çalık, Kas-Der Yönetim Kurulu üyeleri ve Kastamonulu hemşerileri tarafından karşılanan Başesgioğlu, Beykozlu hemşerilerinin dertlerini dinledi.

Sıcak sohbetlerle gerçekleştirilen buluşmada, Başesgioğlu hemşerileriyle bir arada olmaktan mutlu olduğunu dile getirdi. Hemşerilerinin yoğun ilgi ve alakalarıyla gerçekleştirilen buluşmada Başesgioğlu, Kas-Der Dernek Başkanı Süleyman Çalık tarafından dernek faaliyetleri hakkında bilgilendirildi.

Milletvekili Murat Başesgioğlu, Kas-Der Beykoz dernek merkezi ziyaretinden sonra misafir heyeti ile birlikte MHP Beykoz ilçe merkezine ziyarette bulundu.

Kısa bir görüşmenin ardından MHP İlçe merkezinden ayrılan Başesgioğlu misafir heyet ve Dernek Başkanı Süleyman Çalık ile birlikte, Kavacık’ta kurulan Kastamonu Yöresel Köy Ürünleri Pazarını ziyaret etti. Pazar esnafının yoğun ilgi ve ikramları ile gerçekleştirilen ziyaretten memnun olan Başesgioğlu girişimlerinden dolayı Dernek Başkanı Süleyman Çalık ve katkıları bulunan tüm Kastamonu esnafını tebrik etti. Kastamonuya ve Kastamonu ismine yakışır çalışmalarından dolayı Kas-Der Beykoz’a teşekkürlerini dile getirdi.

Yaptığı ziyaretlerden memnun ayrılan Başesgioğlu Kastamonulu hemşerileri ile Kas-Der Beykoz merkezi önünde fotoğraflar çekildi.  

YORUMLAR...