Reklam
Reklam
BBP’de 23 yıl sonra yeniden Melih Perçin dönemi!

BBP’de 23 yıl sonra yeniden Melih Perçin dönemi!

BBP Beykoz İlçe Teşkilatı, 10. Olağan Kongresi’nde kurucu ilçe başkanı Melih Perçin’e görev verildi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Beykoz İlçe Teşkilatı, 10. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirerek, hem partinin kurucusu hem ilk ilçe başkanı Melih Perçin’e başkanlık görevini yeniden devretti.

Beykoz Vakfı Konferans Salonu’nda gerçekleşen kongreye; Sivaslılar Dernek Başkanı ve eski İlçe Başkanı Özer Güneş, BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç, Beykoz Denizciler Derneği Başkanı Mesut Cört’te katıldı.

Salonun kalabalık olduğu gözlerden kaçmazken, Melih Perçin’in yeniden başkanlığı tüm parti üyelerini sevindirdi.

Mustafa Bağcılar: Yeni yönetimimiz, bayrağımızı daha yukarılara taşıyacak!

Beykoz BBP İlçe Başkanı Mustafa Bağcılar, yapmış olduğu konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Bu kutlu davanın eri olmayı içselleştirmiş her arkadaşımızın, her kardeşimizin başımızın üzerinde yeri vardır. Elimizden geldiği kadarher arkadaşımız yakın çevrelerini motive ederek siyaseten çok zor günler yaşayan ülkemizde Büyük Birlik’in bu fırtınalı zamanlarda emin bir liman olduğuna ikna etmesi ve partimizin gerçek bir alternatif olduğunu herkese göstermemiz gerekmektedir. Hem kurucu hem de yeni İlçe Başkanımıza ve yönetim kurulundaki arkadaşlara en kalbi hislerimle başarılar dilerim. Bayrağı Beykoz’umuzda ve ülkemizde en yukarılara yükselteceklerine inanıyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Bizlere bu kutlu yolda ihsanını ve ikramını esirgemesin diyorum".

Melih Perçin: Tüm insanlık için yeni çağın tarihini yazmak mecburiyetindeyiz!

23 sene önce  Büyük Birlik Partisi’nin Beykoz İlçesinin Kurucu İlçe Başkanlığını ve ilk İlçe Başkanlığı görevini ifa ettiğini belirten Melih Perçin, 23 senedir de Büyük Birlik Partisi olarak varolma mücadelesi verdiklerini söyledi. Perçin: "Saygı ve sevginin hakim olduğu bir dünya düzeni kurmak biz Alperenlerin esas gayesidir. Bu gayeyi gerçekleştirmek için çalışma gayretini elden bırakmadan,  zaferin veya her türlü sonucun Allah’ın takdirinde olduğunu bilerek günlük ve geçici nitelikteki gelişmelerin tuzağına düşmeden yolumuza devam edeceğiz. Bizler, milletin başının dik, karnının tok olmasının, kendi inanç ve değerleriyle yaşamasının mücadelesini veriyoruz. Sadece kendimiz için değil, tüm insanlık için yeni çağın tarihini yazmak mecburiyetindeyiz. Bizler siyasette üçgen, kare, dikdörtgen, yatay, dikey, paralel nedir bilmeyiz. Kimse bizden yolsuzluk yapanların kısaca ifade edecek olursam, kimse bizden hırsızların, zalimlerin safhında olmamızı beklemesin. Bizler doğruya doğru, yanlışa yanlış deriz. Bu bizim Muhsin duruşumuzdur" şeklinde konuştu.

2014 BBP Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç’te, 10.Olağan Kongre’nin partiye ve ülkeye hayır getirmesini diledi.

Konuşmaların sonrasında divana, Melih Perçin Başkanlığında tek liste iletildi.

Melih Perçin, 23 yıl aradan sonra tekrar ilçe başkanlığı görevini Mustafa Bağcılar’dan devraldı.

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Ahmet Çırtlık

Bilgehan Murat Miniç

Cem Gülay

Ömer Öztürk

Fahri İpek

Hakan Kılıç

Hasan Gültekin

Hasan Demircan

Hüseyin Uygur

Süleyman Yıldırım

İsmail Özcan

İsmail Kaya

Kamil Bağcılar

Kemal Kahraman

Özer Güneş

Mehmet Kaya

Mehmet Gülay

Muammer Atmaca

Onur Yılmaz

Sedat Kaya

Mehmet Yangöz

Yaşar Develioğlu

Yılmaz Güneş

Ahmet Okur

Alpaslan Bulut

Soydan Emanet

Ayşe Ecevit

Cengiz Kaleli

Çetin Korkmaz

Coşkun Türe

Emine Öztürk

Ertan Yanık

Hakan Oruç

Hasan Yılmaz

Hasan Şimşek

İlyas Yüksel

Mehmet Aybakan

Mesut Çört

Oktay Gülenç

Serdar Altınbaş

Cemal Ergin

Arçin Hoşcan

İhsan Akbulut

Yahya Tokat

 

YORUMLAR...