Reklam
Beykoz’da gelin ile görümce kavgası cinayetle sonuçlandı

Beykoz’da gelin ile görümce kavgası cinayetle sonuçlandı

Beykoz Paşabahçe Mahallesi’nde gelin ile görümce arasında çıkan çocuk kavgası cinayetle sonuçlandı.

Beykoz’da gelin ile görümce arasında çıkan çocuk kavgası cinayetle sonuçlandı. Tartıştığı yengesi Ayşe Karaca’yı öldüren 3 çocuk annesi Gülistan S., tutuklandı. Olay anında evde bulunan zanlının kocasına ise denetimli serbestlik uygulandı

Beykoz Paşabahçe Mahallesi’nde 31 Ocak günü saat 17.45 sıralarında polise bir bıçaklama ihbarı geldi. Polis ve ambulans eve gittiğinde 35 yaşındaki 2 çocuk annesi Ayşe Karaca’yı kanlar içinde buldu. Ambulansla hastaneye götürülen Karaca kurtarılamadı. Cinayet Büro Amirliği’nin cinayetle ilgili yaptığı çalışmada Karaca’yı, görümcesi 32 yaşındaki Gülistan S.’nin öldürdüğü belirlendi. Olay yerinde Gülistan S.’nin eşi Tarık S.’nin de bulunduğu anlaşıldı. Gülistan S. ile eşi Tarık S. gözaltına alındı.

CİNAYET NEDENİ ÇOCUK KAVGASI

Asayiş ŞubeMüdürlüğü’ne götürülen karı-kocanın ifadeleri alındı. Cinayetin çocuk kavgası tartışmasından çıktığı belirlendi. Bir tekstil firmasında çalışan Gülistan S., “Olay günü benim çocuklarım ile ağabeyimin çocukları arasında kavga olmuş. İşyerinden izin alarak ağabeyimin evine gittim. Kocam da gelmişti. Yengem Ayşe’yle tartıştık. Sinirlendim kendimi kaybettim. Bıçakladım”dedi.

İfadesi alınan koca Tarık S. de olayı doğruladı. Çocuklar arasında bir kavga yaşandığını belirten Tarık S., “Eşimin ağabeyinin çocukları ile bizim çocuklar kavga etmiş. Eşim de abisinin evine giderek yengesi ile tartıştı. Ben de gitmiştim. Ayşe’yle tartıştılar. Onlar mutfağa geçti. Bağrışmalar duydum. Gittiğimde Ayşe’yi kanlar içinde buldum” diye konuştu.

Gülistan S. ile Ayşe Karaca arasında daha önce başka konular yüzünden de tartışma yaşandığı öğrenildi. Adliyeye sevk edilen Gülistan S. tutuklanırken, Tarık S. için denetimli serbestlik uygulandı.

YORUMLAR...