Reklam
Beykoz’un iki muhtarı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na çıkıyor

Beykoz’un iki muhtarı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na çıkıyor

Beykoz Çubuklu Muhtarı H. Hüsnü Kolcu ve Kavacık Muhtarı Yusuf Kesici Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Saray’a gidiyor.

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüseyin Hüsnü Kolcu ile Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın davetlisi olarak Saray’a gidiyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çubuklu Mahalle Muhtarı H. Hüsnü Kolcu ve Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici’nin de içinde olduğu bir grup muhtarı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ağırlayacak. Muhtar Hüsnü Kolcu ve Yusuf Kesici salı günü öğle yemeğini Cumhurbaşkanı ile beraber köşkte yiyecekler. 

Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici yapmış olduğu kısa açıklamada “Devletin en büyük mührü en küçük mührünü sarayına davet etti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davetine icabet edeceğim gün şahsım ve mahallemin tüm sorunları hakkında birebir görüşmeler yapacağım.” dedi.

İstanbul’dan yaklaşık 50 muhtarın katılacağını ifade eden Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüsnü Kolcu “ Beykoz’un mülkiyet, 2B, orman arazileri gibi sorunlarından oluşan bir dosyayı Cumhurbaşkanına sunacağız.” dedi.

YORUMLAR...