Reklam
Reklam
Giresunlulardan Saadet Partisi’ne teşekkür ziyareti

Giresunlulardan Saadet Partisi’ne teşekkür ziyareti

Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş ve beraberindeki heyet, Saadet Partisi Beykoz İlçe Teşkilatına teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve başkanlık divanı üyelerini ilçe merkezinde ziyaret etti.

Fuat Kuş: Diğer siyasi partilerden de faaliyetlerimize katılım bekliyoruz

Kısa bir tanışmanın ardından ilk sözü alan dernek başkanı Fuat Kuş, derneğin yaptığı faaliyetler ve etkinlikler hakkında kısa bilgiler verdi ve bu faaliyetlere katılımından dolayı İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz nezdinde bütün Saadet Partisi ilçe yönetimine teşekkür etti. Diğer siyasi partilerden de faaliyetlerine katılım beklediklerini ifade eden Fuat Kuş kongre sonrası yeni yönetime ve Umre ziyaretinden dönen Saadet Partisi İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’a hayırlı olsun temennilerini iletti.

Şeref Kaçmaz: STK’lar birlik ve beraberliği pekiştirici etkinlikler yapmalı

Misafirini dikkatle dinledikten sonra söz alan ilçe başkanı Şeref Kaçmaz, öncelikle nazik ziyaretten dolayı dernek başkanı nezdinde katılımcılara teşekkür etti. Derneğin faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve takdir ettiklerini ifade eden Kaçmaz, Giresunlular derneğinin yaptığı Afyon şehitlik ziyareti, Kaymakdonduran buluşması, kara lahana sohbetleri, kültürel, yöresel ve tarihi belgesellerin sunulduğu programların diğer STK’lara  örnek teşkil edecek çok önemli çalışmalar olduğunu belirtti.

Kaçmaz sözlerinin devamında STK’ların başka hedefler için basamak tahtası olarak kullanılmaktan ziyade topluma faydalı, bilinçlendirici ve eğitici, birlik ve beraberliği pekiştirici etkinlikler yapmaları gerektiğini belirterek bunun en güzel örneklerini de Beykozlu Giresunlular derneğinin yaptığını söyledi. Kendisinin de Giresunlu olduğunu ve dernek üyesi olduğunu ifade eden Kaçmaz ardından Saadet Partisi Beykoz ilçe başkanlığı olarak göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalar şu şekilde özetledi  “ Mahalle konferanslar zinciri başlattık ve ilk olarak günümüz siyasi meseleleri ve orta doğu konulu konferansımızı iki mahallede gerçekleştirdik. Akabinde  gençliğimizin, insanımızın baş belası olan sentetik uyuşturucu, bonzai  ile ilgili  konulu konferans düzenledik. Ekonomi ile ilgili  konferans  yaptık”. Kaçmaz sözlerini  “7 Haziran seçimlerinde saadet partisini meclisin en güçlü gurubuna sahip bir parti yapmaktır” diyerek tamamladı.

Çok sıcak bir sohbet ortamında yaklaşık 1,5 saat  süren ziyaret karşılıklı iyi dilek ve işbirliği temennilerinden sonra sona erdi.

YORUMLAR...