Reklam
Reklam
CHP Beykoz, 7 Haziran seçimlerine hazır!

CHP Beykoz, 7 Haziran seçimlerine hazır!

CHP Beykoz İlçe Örgütü, 7 Haziran seçimlerine yaklaşırken, birlik ve beraberliğini dayanışma yemeği ile güçlendirdi.

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı, 7 Haziran seçimlerine yaklaşırken, birlik ve beraberliğini dayanışma yemeği ile güçlendirdi.

Aşşrom Restoran’da düzenlenen dayanışma yemeğine ilgi büyük olurken, başta CHP Milletvekilleri Kadir Gökmen Öğüt ve Mahmut Tanal, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan, CHP Kadın Kolları Av. Ayşe Yıldırım, CHP Gençlik Kolları Başkanı Yakup Çelik, ilçe yönetimi, belediye meclis üyeleri, milletvekili aday adayları ve çok sayıda parti üyesi katıldı.

Müzik ve eğlencenin iç içe olduğu gece de açılış, halk oyunları gösterisiyle başladı ve Türk Sanat Müziği ile devam etti.

Gecenin sunumu üstlenen Nihat Arıcan, gecenin ilk sözünü  CHP Kadın Kolları Başkanı Av. Ayşe Yıldırım’a verdi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak konuşmasına başlayan Yıldırım, şunları söyledi: “Türkiye’de neredeyse günde birden fazla kadın cinayetlerinin işlendiğini görüyoruz. Yapılan muhamelelerden dolayı kadınlarımız birlik ve beraberlik içinde olmaya bırakıldı. Kadın ve erkeğin fıtratında eşitlik yok denmesine rağmen, eşitiz diyoruz. Kadınlar iş aradıklarından dolayı erkekler işsiz kalıyorlar demelerine rağmen, iş hayatında varız diyoruz. İnatla da siyaset yapacağız diyoruz. Bizler her yerde var olmaya devam edeceğiz”.

Şevket Arıkan: Artık AKP iktidarına son verme zamanı gelmiştir!

Yıldırım’ın ardından ise sözü CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan aldı. Coşkulu bir konuşma yapan Arıkan: “Salonda gördüğüm heyecana göre 7 Haziran’da CHP iktidar olacaktır. Artık bu seçimde değişimin zamanı gelmiştir. Artık AKP iktidarına son verme zamanı gelmiştir. Sayın Genel Başkanımızın Başbakan olma zamanı gelmiştir. Genel Başkanımız, demokrasinin teminatıdır! Örgüte güveniyorum diyerek, başkanımız ön seçim uygulamasına gitmiştir...92 günde yapılacak işler var. El ele, gönül gönüle, yoldaşlıkla ilçemizde bu bütünlüğü devam ettireceğiz. CHP Beykoz Örgütü, bir bütündür. CHP Beykoz Örgütü, kararını vermiştir ve birincilik bayrağını Beykoz’a dikecektir. Hedefimiz bu! Biz üzerimize düşeni Beykoz’da yapacağız. 20 yıldır bu ülkeyi yönetiyor ama, hangi sorunumuzu çözdüler? Trafik mi, eğitim mi, sağlık mı, insanca yaşamak mı, konut mu, iş mi, imar mı? Evlerimizi yıkanın, villasını yakarız sloganını hayata geçirmemize neden olmasınlar! Bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum ve yürekten destekliyorum...Bu yemek CHP’nin bir düğünü...Bu düğünde davul çalacak, zurnalar çalacak! İyi ki geldiniz, iyi ki varsınız!” şeklinde konuşmasını sonlandırdı.

Arıkan, konuşmasının sonrasında sahneye Hızır Yılmaz ve Füsun Sökmez’in de aralarında olduğu orada bulunan tüm CHP Birinci Bölge Milletvekili Aday Adaylarını çağrılarak örgüte tanıtıldı.

YORUMLAR...