Reklam
Muharrem Ergül Beykoz Çınar Birliği’nin konuğu oldu

Muharrem Ergül Beykoz Çınar Birliği’nin konuğu oldu

Beykoz Çınar Birliği’nin bu ay ki konuğu Muharrem Ergül oldu. 

Her ay düzenli olarak bir araya gelen Ferdettin Ekşi, Erdal Öztürk, Engin Yıldız, Aslan Kandemir, Özkan Ayduğan, Şaban Aytaç, Necat Kurtuluş, Ömer Kasap, Muhammet Yüksel, Hüseyin Okumuş, Şeref Kurtuluş, Ercan Tarakçı ve Hasan Karakaya’dan teşekkül eden Beykoz Çınar Birliği’nin bu ay ki konuğu Muharrem Ergül oldu. 

5. dönem belediye başkanı olan Muharrem Ergül Çınar Birliği’nin kuruluşu ile ilgili bilgi aldıktan sonra düşüncelerini aktardı. ’’Güzel işler yapıyorsunuz, güzel birliktelikler yapıyorsunuz. Güzel olan herşeyin yanında bende bu akşam sizlerle beraber olmaktan mutlu oluyorum.’’ Diyen Ergül, yaklaşık 3 saat süren sohbetli toplantıda Beykoz’un dünü ve bugünü konuşulurken, özellikle kültür ve sanat konu başlıkları ağırlığını korudu. Siyaset çok kısa konuşulsa da değinilmeden geçilmedi.

Beykoz’un tarihi ve tarihsel süreç içindeki Beykoz ve Beykozluların işlevi, sohbetin çoğunluğunu kaplamış oldu. Muharrem Ergül’ün kültür ve sanattaki bilgi ve birikim dağarcığının doluluğu, Çınar Birliği üyelerinin fazlasıyla hayranlığını kazandı. 

Beykoz Çınar Birliği, daha önce Beykoz Belediyesi imar komisyonu başkanı İbrahim Hocaoğlu, ilçe eğitim müdürü Kazım Bozbay’ı konuk almıştı. Muharrem Ergül’den sonra Çınar Birliği’nin konuğu kimin olacağı önümüzdeki günlerde belli olacak.

YORUMLAR...