Reklam
Reklam
Çelikbilek’ten Toprak ve Erdoğdu’ya iade-i ziyaret

Çelikbilek’ten Toprak ve Erdoğdu’ya iade-i ziyaret

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Emniyet Müdürü Yüksel Toprak ve Devlet Hastanesi Yöneticisi Süleyman Erdoğdu’ya iade-i ziyarette bulundu.

Başkan Çelikbilek, Toprak ve Erdoğdu’ya görevlerinde başarılar dileyerek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, iade-i ziyarette bulunarak İlçe Emniyet Müdürü Yüksel Toprak ve Beykoz Devlet Hastanesi Yöneticisi Süleyman Erdoğdu’yu makamlarında ziyaret etti. Ziyaretlere Belediye Başkan Yardımcıları M. Hanefi Dilmaç, Salim Öztürk ve Eyüp Salih Elmas katıldı.

Emniyet Müdürü’ne iade-i ziyaret

Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde şehrin güvenliği ve huzurunun sağlanması noktasında emniyet güçlerinin birinci derece sorumlu olduğunun altını çizen Başkan Çelikbilek, Emniyet Teşkilatı’nın her biriminin bu noktada değer arzettiğini belirterek, Beykoz’a hizmet noktasında el birliği ile çalışacaklarını dile getirdi. Beykoz’un, İstanbul’un en güvenli ilçelerinden biri olduğunu hatırlatan Başkan Çelikbilek, ilçede mevcut asayiş ve huzurun sürdürülmesi adına birlikte yürütülen çalışmaları desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Emniyet Müdürü Toprak ise, Başkan Çelikbilek’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, İstanbul’un güzide ilçelerinden biri olan Beykoz’da görev yapmanın kendisi için bir şeref olduğunu ifade etti. Toprak, “Burada hayırlı çalışmalara imza atmak istiyoruz. Halkın huzur ve güven ortamında hayatlarını sürdürmelerini sağlamak asli vazifemiz. Bunun için her türlü işbirliğine açığız. Belediye Başkanı olarak emekleriniz herkes tarafından takdir ediliyor. Ben de ilçemiz emniyet mensupları adına size teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başhekim Erdoğdu’ya ziyaret

Devlet Hastnesi ziyaretinde Başkan Çelikbilek’i kapıda karşılayan Op. Dr. Süleyman Erdoğdu, konuklarını makam odasında ağırladı. Dr. Erdoğdu, hastanenin durumuyla ilgili Başkan Çelikbilek’i bilgilendirerek, ambulans sorunundan söz etti. Başkan Çelikbilek de sorununun Beykoz Belediyesi kanalıyla çözülmesi için talimat verdi. Başkan Çelikbilek, Beykoz Devlet Hastanesi’nin kullanımına bir ambulans temin edebileceklerini söyledi.  

Beykoz Belediyesi’nin sağlık alanında yaptığı çalışmalardan da bahseden Başkan Çelikbilek, ilçemizdeki Aile Sağlığı Merkezleri’nin yapımına katkı sunduklarını, Belediye bünyesinde 4 psikologun görev yaptığını ve Gezici Sağlık Otobüsü ile de mahallelerde önleyici sağlık hizmeti verdiklerini belirtti.

Ziyarette ayrıca, mülkiyeti Beykoz Belediyesi’ne ait olan Tokatköy Toplum Sağlığı Merkezi’nin de yerinin değiştirilmesi kararı alındı. Beykoz Devlet Hastanesi’nin tespit edeceği yeni yere taşınacağı söylenen Toplum Sağlığı Merkezi’nin daha aktif hizmet vermesi hedefleniyor. Dr. Süleyman Erdoğdu, sağlık alanında Beykoz Belediyesi ile her konuda işbirliği yapmaya hazır olduklarını söyledi.

YORUMLAR...