Reklam
Reklam
Ordulular, milletvekili aday adayı hemşerilerini ağırladı...

Ordulular, milletvekili aday adayı hemşerilerini ağırladı...

Beykozlu Ordulular Derneği, hemşerileri AK Parti 1.Bölge Milletvekili Aday Adayı Zekeriya Erdim ve Alparslan Baki Ertekin’i  ağırladı.

Beykozlu Ordulular Derneği, hemşerileri AK Parti 1.Bölge Milletvekili Aday Adayları olan Zekeriya Erdim ve Alparslan Baki Ertekin’i derneklerinde konuk etti. Zekeriya Erdim ve Alparslan Baki Ertekin’i, Beykoz Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan ve dernek yönetimi ile AK Parti Belediye Meclis Üyesi Erdal Demir karşıladı.

Beykoz Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili aday adayları olan Zekeriya Erdim ve Alparslan Baki Ertekin’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Dernek olarak hiçbir siyasi parti ayrımı yapmadan derneği ziyarete gelen herkesi kabul ettiklerini belirten Ayduğan; “Her iki vekil aday adaylarımızın da farklı özelliği bizim hemşerimiz olmaları...Arzu ederiz ki, daha fazla sayıda hemşerimiz mecliste hangi siyasi partide olursa olsun yer alsınlar. Onların oralarda olmaları bizim elimiz ayağımız olmaları anlamında gerçekten önemli. Çıkmış olduğunuz bu yolda size başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Özkan Ayduğan’ın konuşmasının ardından sözü alan AK Parti Belediye Meclis Üyesi Erdal Demir, seçim dönemlerinde herkesin kendi hemşerilerine ağırlık vererek çalışmalar yaptığına değindi ve şunları söyledi: “Türkiye’de istesekte istemesekte siyaset, hemşericilik zemininde yürüyor. Bu kapsamda Beykoz’da yaptığımız toplantının derneğimizin ev sahipliğinde yapılmasını düşündük ve dernek başkanımızla yaptığımız istişarede milletvekili adaylarımızla derneğimizde ağırlamaya karar verdik...Biz hemşerilerimizle fikir ayrılıkları yaşasakta hiçbir zaman teflikaya düşmüyoruz. Özkan Bey, bizim başkanımızdır ve her zaman kendisiyle istişare içerisindeyiz. Her iki vekilimizinde seçilmesi durumunda İstanbul’da iyi işler yapacağını biliyoruz ve destekliyoruz”.

Konuşmaların ardından AK Parti 1.Bölge Milletvekili Aday Adayları olan Zekeriya Erdim ve Alparslan Baki Ertekin, hemşerilerine kısaca kendilerini tanıttı. Her iki vekil adayı da bu güzel ev sahipliğinden ötürü memnuniyetlerini dile getirerek, ziyaret amaçlarının aday adaylığı çalışmasını kapsamında olmadığını ve seçim süreci dolayısıyla yeniden gündeme gelen bazı meselelerin sivil toplum zemininde konuşmak için yapılmış bir ziyaret olduğunu söylediler.

YORUMLAR...