Reklam
Reklam
Yenimahalle Hizmet Binası 1 Nisan’da açılıyor

Yenimahalle Hizmet Binası 1 Nisan’da açılıyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek mahallelerdeki “Sabah Buluşmaları” kapsamında bu hafta Yenimahalle’yi ziyaret etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek mahallelerdeki “Sabah Buluşmaları” kapsamında Yenimahalle’yi ziyaret ederek vatandaşların istek ve ihtiyaçlarını sordu, belediye hizmetlerini paylaştı. 

İlk olarak Yenimahalle Şeref Yıldız Camisi’nde ilçe sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yücel Çelikbilek, sabah namazı sonrasında cami lokalinde cemaatle kahvaltı ve sohbet etti. Burada vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Yücel  Çelikbilek, hizmet önerilerini de aldı.

Kahvaltıdan sonra Beykoz Belediyesi tarafından yaptırılan Yenimahalle Spor Kulübü’nün yeni sahasında incelemelerde bulunan Başkan Çelikbilek, ardından mahalle esnafını ziyaret ederek ihtiyaçlarını sordu.  

Hizmet Binası 1 Nisan’da Açılıyor

Kahvehanede vatandaşlarla sohbet eden Başkan Çelikbilek, yoldan geçen öğrencilerle de fotoğraf çektirdi. 

Mehmet Emin Pulatkunak Okulu’nu ve muhtarlığı ziyaret eden Başkan Çelikbilek, 1 Nisan 2015 Çarşamba günü açılışı yapılacak Yenimahalle Hizmet Binası hakkında da bilgi aldı.

Yenimahalle’deki “Sabah Buluşmaları”na belediye başkan yardımcıları, bazı meclis üyeleri, müdürler ve danışmanlar da eşlik etti. 

YORUMLAR...