Reklam
Reklam
Beykozlu Çankırılılar’da yeniden Bilal Karabacak dönemi

Beykozlu Çankırılılar’da yeniden Bilal Karabacak dönemi

Beykozlu Çankırılılar Derneği’nin Olağan Kongresi’nde Bilal Karabacak ile yeniden devam kararı çıktı.

Beykozlu Çankırılılar Derneği’nin Olağan Genel Kurul Kongresi’nde başkan yeniden Bilal Karabacak çıktı. Dernek binasında düzenlenen kongre,  Atatürk ve silah arkadaşlarına karşı durulan bir dakikalık saygı duruşunun ardından başladı.

Dernek üyelerinin yanı sıra kongreye gecikmeli olarak Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk ve KAİ Dernek Başkanı Metin Yıldız da katıldı. Mali rapor, faaliyet raporu ve denetleme kurulu raporu dernek üyelerinin oylarına sunuldu ve raporlar oy birliği ile dernek üyeleri tarafından kabul edildi.

Kısa bir konuşma yapan Dernek Başkanı Bilal Karabacak, derneklerinin sosyal ve kültürel özelliklerine ve buna bağlı olarak yapmış oldukları etkinlikleri paylaştı. Tuz odasının başarılı bir sosyal proje olduğunu vurgulayan Karabacak, tuzun insan sağlığına faydalarının büyük olduğuna değinerek, böyle bir projeyi hayata geçirmenin mutluluğunu paylaştıklarını söyledi. İş güvenliği konusu hakkında da kısa bir zaman önce bir seminer düzenlediklerini ifade eden Karabacak, bu tip bilgilendirme seminerlerinin devam edeceğinin mesajını verdi. Son olarak, yeni dönemde daha farklı etkinlikler yapmaya ve Beykozluya daha iyi hizmet etmeye çalışacaklarını da sözlerine ekleyen Karabacak, yeni dönemin herkese hayırlı olmasını diledi.

Bilal Karabacak’ın konuşmasından sonra hemen seçime geçildi. Divana ulaşan tek liste ile oylamaya gidilerek, Karabacak tekrar dernek başkanlığına seçildi.

Beykozlu Çankırılılar Derneği Yönetim Kurulu Asil:

Bilal Karabacak

Etem Akkoç

Mustafa Bülbül

İlyas Aktaş

Şahin Aktaş

Celal Ödemiş

Satılmış Aydın

Denetleme Asil:

Emin Akbayır

Şevki Arıcı

Mustafa Kaplan

YORUMLAR...