Reklam
Reklam
Kaymakam Erdoğan ile Giresunluların samimi sohbeti!

Kaymakam Erdoğan ile Giresunluların samimi sohbeti!

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykozlu Giresunlular Derneği’ni ziyaret ederek üyelerle sohbet etti.

Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykozlu Giresunlular Derneği’ni ziyaret etti. Kavacık Dernek Lokali’nde gerçekleştirilen ziyarete Beykozlu Giresunlular Derneği Başkanı Fuat Kuş, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Meclis Üyesi Nevzat Oral ve Sinan Çıtlak, BİSK Başkanı Apdullah Yümsel, Beykoz Kent Konseyi Üyesi Gökhan Taneri Vural ile  yönetimi ve üyeler katıldı.

Sadece Beykoz Güncel Haber’in takip ettiği ziyarette yaklaşık 1 saat boyunca dernek üyeleri ile vakit geçiren Kaymakam Erdoğan, ‘protokol tarzı konuşmalardan uzak’ oldukça samimi bir şekilde üyelerle sohbet etti.

Beykoz Kaymakamlığı’nın ‘Sağlıklı Birey, Mutlu Yuva, Huzurlu Toplum’ projesinden bahseden Kaymakam Süleyman Erdoğan, projeyi 25 kişilik bir ekiple yürüttüklerini söyledi. Proje hakkında dernek üyelerine bilgi aktaran Kaymakam Erdoğan, sağlık, çevre, temizlik, aile, değerleri ile ilgili konularda eğitimler ve bilgilendirici materyallerle farkındalık kazandırılması amaçlandığını ve bireyin bir bütün olarak ele alındığını ifade etti.

Öfkeyi kontrol etmenin önemli olduğunu belirten Kaymakam Erdoğan, insanların birbirine karşı anlayış ve saygı içerisinde olması gerektiğini vurguladı.

Asker uğurlamaları ile ilgili de konuşan Kaymakam Erdoğan, aynı yerde yaşayan insanların birbirine saygı göstermesi gerektiğini, gösterilmediği takdirde ise, toplumda huzursuzluklar yaşanacağını söyledi.

Son olarak beslenmeye değinen Kaymakam Erdoğan, eskiye oranla şimdi gıda maddelerinin bozulduğunu ve bundan ötürü sağlıksız bir nesil yetiştiğini söyleyerek, önlemleri ‘Gıda Güvenliği’ kitabından alıntılarla açıkladı.

Kaymakam Erdoğan sonrasında dernek üyelerinin yönelttiği soruları cevapladı.

YORUMLAR...