Reklam
Reklam
’Sabah Buluşmaları’ bu hafta Çubuklu’da

’Sabah Buluşmaları’ bu hafta Çubuklu’da

Cuma günleri yapılan “Başkan Çelikbilek’le Sabah Buluşmaları” bu hafta Çubuklu Mahallesi’nde gerçekleşti

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelkibilek ilçe sakinleriyle sabah buluşmaları programlarına devam ediyor.  Mahallelerde ilçe sakinlerinin istek, öneri ve şikâyetlerini içtenlikle dinleyen Başkan Çelikbilek bu ziyaretlerde belediye hizmetlerini de paylaşıyor.

Cuma günleri yapılan “Başkan Çelikbilek’le Sabah Buluşmaları” bu hafta Çubuklu Mahallesi’nde gerçekleşti.  Çubuklu Halil Ağa Camisi’nde ilk olarak sabah namazında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çelikbilek ardından yapılan kahvaltıda cami cemaatiyle sohbet etti.

Çubuklu Mahallesi’ndeki programa belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, danışmanlar ve muhtar Hüsnü Kolcu eşlik etti.

Mahalle ve esnaf ziyaretleriyle sık sık ilçe sakinleriyle buluştuğunu, sohbet ettiğini ve hizmetleri paylaşmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Çelikbilek halkla iç içe yönetim anlayışıyla vatandaş memnuniyetinin de arttığını söyledi.

Halil Ağa Camisi’ndeki kahvaltının ardından mahalle esnafını ziyaret eden ve hayırlı işler dileklerini ileten Başkan Çelikbilek Çubuklu mahalle muhtarlığında vatandaşlarla sohbet etti.

Çubuklu İlkokulu’nda İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve okul müdüründen ihtiyaçlar hakkında bilgi alan Başkan Çelikbilek eksiklerin giderilmesi için ilgili başkan yardımcılarına talimat verdi.

Yolda otobüs bekleyen vatandaşlarla selamlaşan hal ve hatırlarını soran Başkan Çelikbilek, AK Parti Mahalle Temsilciliğin de çalışmalar hakkında bilgi aldı.  

YORUMLAR...