Reklam
Reklam
Beykozluların huzuru için el ele vererek çalışıyoruz

Beykozluların huzuru için el ele vererek çalışıyoruz

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümünü kutladı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümünü kutlayarak, ülkenin huzur ve güvenliği uğrunda şehit olanları da rahmet ve minnetle andıklarını söyledi.

Başkan Çelikbilek kutlama mesajında, “Halkımızın, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz canlarını tehlikeye atarak özveri ve cesaretle görev yapan Türk Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş yıldönümünü kutlarım. Beykoz Belediyesi olarak, Polis Teşkilatının, Emniyet mensuplarının, görevlerini yerine daha kolay getirmeleri için yapmış oldukları talepleri imkânlarımız ölçüsünde seferber ediyoruz. Hayırsever işadamlarımızın desteğiyle ilçemize modern bir emniyet ilçe müdürlüğü hizmete sunuldu. Bu binanın yapımında da belediye olarak her türlü desteğimizi verdik. Beykozluların huzuru için ortak çalışmalarımıza el ele vererek devam ettiriyoruz.

Bu vesile ile, görevi başında şehit olan tüm emniyet mensuplarımızı rahmetle anıyor, tüm çalışanlarına aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve uzun ömürler diliyor, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170.Yıldönümünü tüm içtenlikle tekrar kutluyorum” dedi. 

YORUMLAR...