Reklam
Reklam
Cüneyt Pulant: Liste dışı kalacağını tahmin edemedim

Cüneyt Pulant: Liste dışı kalacağını tahmin edemedim

Cüneyt Pulant, MHP Milletvekili Aday Adaylığı sürecinde kendisine destek olan Beykoz yerel basını ilebir araya geldi.

MHP Milletvekili Aday Adayı olan Cüneyt Pulant ve eşi Elif Pulant, listelerin açıklanmasından sonra vermiş olduğu desteklerinden ötürü Beykoz yerel basını ile buluşarak, teşekkür etti.

7 Haziran genel seçimlere yönelik Beykoz MHP’den Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan fakat, kısa bir süre önce Milletvekili listelerinin açıklanması ile listede yer alamayan Cüneyt Pulant, aday adaylık sürecinde kendisine destek olan Beykoz yerel basınını unutmadı.

MHP’nin güleryüzlü ve sıcakkanlı aday adayı Cüneyt Pulant ve eşi Elif Pulant ince bir düşünce ve nezaket göstererek, Beykoz yerel basınını Taç Restoran’da düzenlediği kahvaltı ile ağırladı.

Seçimler sonrasında Beykoz yerel basınını unutmayanlar arasında ilk sırayı alan ve bunu da eylemiyle gösteren Cüneyt Pulant,  basınla bu buluşmaların devam edeceğini de ifade etti.

Karşılıklı sohbet havasında geçen buluşmada Cüneyt Pulant, öncelikle basın mensuplarına aday adaylık sürecinde yalnız bırakmadığı için teşekkür etti. Listede yer alamamış olmasına şaşkınlığını gizleyemeyen Pulant, “Bütün partileri tahmin ettim fakat, kendimin liste dışı kalacağını tahmin edemedim” yorumunu yaptı.

Süreç içerisinde bir çok vatandaşla bizzat irtibata geçtiğini ifade eden Pulant, özellikle partiye küsmüş, oy vermeyen vatandaşlarla görüştüğünü ve onları tekrar kazandırmak adına çalışma yaptığını söyledi. Aday adaylık sürecinde kendisiyle ilgili çok olumlu dönüşler aldığını aktaran Pulant, iddalı bir söze de imza attı: “Ben aday olsaydım, MHP’nin oyu artacaktı. Özellikle Çubuklu’da 9-10 bandında bir oy alırdım. Tabi bunlar kişiye verilecek oylardı...Şimdi siz yoksunuz, oy vermeyeceğiz diyen çok kişi var”.

MHP’li olduğunu ve bu kimlikten asla ödün vermeyeceğini söyleyen Pulant, Beykoz için hizmet etmeye devam edeceğini ve Beykoz için her zaman var olacağını vurguladı. Bundan sonrada kendisini sık sık sahada da göreceğimizi ayrıca belirtti.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in Çubuklu halkına camii avlusunda kahvaltı verdiğini gördüğünü de basınla paylaşan Cüneyt Pulant, duruma ilişkin şu değerlendirmede bulundu: “Ben bunu cebimden yapıyorsam bu hayırdır. Ve herkes bana der ki, Allah razı olsun. Eğer bu hayrı devletin gücünü kullanarak yapıyorsam, o zaman bana herkes der ki, Allah devletime, milletime zeval vermesin...Devletten kim bir şey yapıyorsa, Allah onun acısını verir”.

Yaklaşık 3 saat boyunca basınla sohbet eden Cüneyt Pulant ve eşi Elif Pulant, basın mensuplarına güzel bir jest daha yaparak, teşekkür çiçeği takdim etti.

YORUMLAR...