Reklam
Reklam
Milli İttifak’ın Beykoz temsilcileri ilk mesajlarını verdi!

Milli İttifak’ın Beykoz temsilcileri ilk mesajlarını verdi!

Milli İttifak’ın Beykoz temsilcileri ilk olarak ’Cebimdeki El Kimin’’ adlı ekonomik tiyatro gösterisinde bir araya geldi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı ve Saadet Partisi İl Ekonomik Birim Başkanlığı tarafından ortaklaşa ‘’Cebimdeki El Kimin’’ adlı ekonomik tiyatro gösterisi sahnelendi.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Saadet Partisi 1. Bölge SKM Başkanı Selman Yücel, SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, BBP Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin, Saadet Partisi ve BBP ilçe Kadın Kolları ile Gençlik Kolları başkanları ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. Ayrıca Milli İttifak adayı Saadet Partisi 1. Bölge Milletvekili adayı Mustafa Bağcılar’da programa katılanlar arasındaydı.

Şeref Kaçmaz: Milli İttifak tarihlerinde kara leke olmayan iki gücün ittifakıdır

Programın sunuculuğunu SP Gençlik başkanı Yaşar Akkuzu yaptı. Programın ev sahipliğini yapan Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz selamlama konuşmasında protokole ve misafirlere hoş geldiniz dedikten sonra ’’Birazdan sanatsal bir etkinlik izleyeceğiz, ancak önümüzde seçimler var, bu seçimler ülkemiz ve bölgemizin geleceği hatta Yeni Dünya’nın şekillenmesini belirleyici olması nedeniyle çok önemli bir seçim. Bu seçimlerin de şüphesiz en önemli olayı, tarihlerinde en ufak bir kara leke olmayan, en ufak bir karanlık nokta bulunmayan iki gücün ittifakıdır. Mazileri tertemiz olan bu iki güç tek tek veya birlikte hareket ettiklerinde vatana, millete hizmetin adresi olmuşlar, hayırlı hizmetlere imza atmışlardır. Milli İttifak, 7 Haziran seçimlerinde de en büyük zaferleri kazanacak ve tarihin en şerefli milleti olan aziz milletimize en büyük hizmetleri yapacaktır. İttifakımız 77 milyon vatan evladına, İslam alemine ve insanlığa hayırlı olsun’ dedi.  

Kaçmaz konuşmasında ayrıca bu ittifakı, menfaatleri ve çıkarları için değil,  idealleri ve inançları uğruna fedakarlık yapanların kurduğunu, başka bir çatı altında seçime girmeyi kabul etmenin davalarına ve ideallerine inanan teşkilatlardan bekleneceğini, bu konuda BBP ne teşekkür ettiklerini ve tebrik ettiklerini ifade etti.      

Melih Perçin: Milli İttifak dava adına mücadele verenlerin fedakârlığıdır

Selamlama konuşması yapmak üzere sahneye gelen Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe Başkanı Melih Perçin’de hak dava yolunda yürüyen iki ideolojinin birleşmesi ile güçlü bir şekilde seçimlere girildiğini ve birlikteliğin hayırlı olacağına inandıklarını dile getirdi. Büyük Birlik Partisi’nin 7 Haziran seçimlerinde kayıtsız şartsız Saadet Partisi çatısı altında seçime girmesinin bu ülkeye ve davalarına olan sadakatlerinin bir gösterisi olduğunu sadece aynı dava adına mücadele verenlerin böyle bir fedakarlık yapabileceklerini dile getirirdi.

Perçin ayrıca, bu ittifakın temellerinin yıllar önce Merhum Milli Görüş Lideri Prof.Dr. Necmettin Erbakan ve merhum BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun gayretleri ile atıldığını söyledi.  

Konuşmaların ardından ‘’Cebimdeki El Kimin’’ adlı ekonomik tiyatro gösterisi katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

YORUMLAR...