Reklam
Reklam
Bu milletin evi üzerinden siyaset yapmaktan vazgeçin!

Bu milletin evi üzerinden siyaset yapmaktan vazgeçin!

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Yalıköy Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını Milletvekili Metin Külünk’ün katılımı ile gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, Yalıköy Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını AK Parti Birinci Bölge Milletvekili Metin Külünk’ün katılımı ile gerçekleştirdi. Milletvekili Metin Külünk’ün yanı sıra açılışa; Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ve ilçe yönetimi ile çok sayıda parti mensubu katıldı.

Milletvekili Metin Külünk halka hitaben yapmış olduğu konuşmada, Beykoz’u gezdiği ancak, tek bir sorunla karşılaştığını ifade ederek, bunun da ‘Ayazma bölgesindeki 12 Eylül anayasasından sonra orman vasfını kaybetmiş arazilerin mülkiyet problemi’ olduğunu söyledi.

İlk konuşmayı Yalıköy Mahalle Başkanı Nihat Çamurcu gerçekleştirdi. Kısa bir selamlama konuşması yapan Çamurcu, açılışın herkese hayırlar getirmesini temenni ederek, sözü Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e verdi. Başkan Çelikbilek, Türkiye’nin ve mazlumların AK Parti’ye ihtiyacı olduğunu belirterek, ülkeyi daha yukarılara taşıma görevinin AK Parti’ye ait olduğunu ifade etti. Açılışın da Türkiye’ye hayırlar getirmesini dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Daha sonra sözü alan İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ise, 15 gündür seçim çalışmalarına başladıklarının bilgisini paylaşarak, şunları söyledi: “Bu irtibat büromuz yeni Türkiye, yeni İstanbul, yeni Beykoz ve yeni Yalıköy yolunda yolculuğumuza güç katacak basamaklardan biri olacaktır. Yalıköy’de her seçimde oylarımızı hep biraz daha yukarıya çıkardık. İnşallah gayretli bir çalışmayla oylarımızı bu seçimde de arttıracağız”.

Metin Külünk: Beykoz’da tek bir problemle karşılaştım!

Son konuşmacı olarak sözü alan Milletvekili Metin Külünk de, Tokatköy’de yol boyunca esnafları ziyaret ettiğini belirterek, gördüğü oy oranının Tokatköy’de yüzde 65 olduğunu, bunun aşağı düştüğü takdirde ise, eksiklik olduğunun altını çizdi. Beykoz’un da yüzde 60’ın altına düşmeyeceğine inandığını söyleyen Vekil Külünk: “Seçim, sandıkta kazanılır. Sandıkta seçimin kazanılabilmesi içinde seçim gelmeden evvel her gün, her an seçim varmış heyecanında insanımıza merhaba demeye devam edeceğiz. Bu yürüyüş, kutlu bir yürüyüştür...Türkiye’de vatandaşla devlet arasındaki büyük problemlerin çok önemli bir kısmını çözdük. 2B ile devlet ve millet barıştı...Yaptıkları bu oyunu sizlerle bir kez daha bozacağız. Ancak önce kendi içimizde muhabbet, sevgi, dostluk, kardeşlik duygusunu koruyacağız. Beykoz’da gittiğim yerde bir tek problemle karşılaştım. Ayazma bölgesindeki 12 Eylül anayasasından sonra orman vasfını kaybetmiş arazilerin mülkiyet problemi çözümü. Bu mesele bize emanettir! Kimse Ayazma üzerinden bu milleti tahrik etmesin. Açıkça söylüyorum muhalif partilere; bu milletin evi üzerinden, dalı üzerinden siyaset yapmaktan vazgeçin. Bu milletin sorununu çözmeye ne aklınız yeter, ne kapasiteniz yeter!” şeklinde konuştu.

Konuşmalar sonrasında açılış kurdelesi kesildi ve hemen ardından Başkan Yücel Çelikbilek ve Vekil Metin Külünk halka lokma tatlısı ikram etti.

YORUMLAR...