Reklam
Reklam
İncirköy Spor Kulübü mücadelesinden vazgeçmiyor!

İncirköy Spor Kulübü mücadelesinden vazgeçmiyor!

Beykoz İncirköy Spor Kulübü, mücadelesinden vazgeçmeyerek minik futbolcuları ile ilk maçlarını gerçekleştirdi.

Mart ayında açılmasının ardından kısa bir süre sonra yetkililer tarafından mühürlenen İncirköy Spor Kulübü, spora olan mücadelesinden vazgeçmiyor. Gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak amacıyla kurulduğunu her zaman ifade eden Kulüp Başkanı Mahir Taştan, Çukuçayır Sahası’nda minik futbolcuları ile sahaya çıktı.

Birbirinden istekli ve heyacanlı minikler, sahada futbol oynamanın mutluluğunu yaşarken, maç sırasında da birbiriyle kıyasıya mücadele etti, ter döktü. Açılış maçında ise Kulüp Başkanı Mahir Taştan’ı; Beykoz Yerel Basını’nın yanısıra KAS-DER Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Sekreter Yardımcısı Asım Özdemir ve bazı spor kulüp başkanları da yalnız bırakmadı.

Gördüğü güzel tablonun ardından kısa bir açıklamada bulunan Kulüp Başkanı Mahir Taştan: “Bugün onurun, gururun ve emek verdiğiniz bir mücadelenin meyvelerini attık. Tüm engellemeler ve baskı yapan o gruplar, İncirköy Spor Kulübü’nün kurulmasını ister vaziyette görünmedi. Bize yapılan bu yıldırmanın mücadelesini veriyoruz. Biz çocuklarımızı, gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak için yola çıktık ve nitekimde bunu başardık” dedi. 

YORUMLAR...