Reklam
Reklam
Yeni lezzet durağınız: Kanlıca Kokoreç

Yeni lezzet durağınız: Kanlıca Kokoreç

Beykoz’da kokoreçin yeni adresi olmaya aday ‘Kanlıca Kokoreç’ hizmete açıldı.

İşletmeciliğini Kanlıca’nın yerlisi iki genç isim Anıl Çınar ve Burak Gültekin’in birlikte yaptığı ‘Kanlıca Kokoreç’ Beykoz’da kokoreçin yeni adresi olmaya aday bir mekan olarak hizmete açıldı.

Kanlıca Merkez’de Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti 1.Bölge Milletvekili Adayı Adem Sefer, AK Parti İlçe Başkan Yardımcıları Kadir Alarçin, Yaşar Şahin, Özgür Kopuz, Hayri Kır ve Jale Gonca Peker, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Kaşıtoğlu ve Hanefi Dilmaç, meclis üyeleri Erdal Demir ve Şahin Emanet’in katılımlarıyla hizmete açılan ‘Kanlıca Kokoreç’ lezzet şölenine başladı.

Kanlıca halkının da büyük ilgi gösterdiği mekan, ilk misafirlerinden tam not aldı. Küçük, huzurlu, nezih ortamıyla ve güleryüzlü personeliyle hem lezzetli hem ekonomik hem de profesyonel bir hizmet sunan Kanlıca Kokoreç, şimdiden gözde bir lezzet durağı olmaya aday mekanlardan...

Mekanın hayırlı olmasını dileyerek, açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti 1.Bölge Milletvekili Adayı Adem Sefer daha sonra açılışa katılan konuklara kokoreç ikram etti.

Sizde tadı damağınızda kalacak bu enfes tadı, yerinde tatmalısınız...

YORUMLAR...