Reklam
Artvinlilerden unutulmayacak Anneler Günü kutlaması

Artvinlilerden unutulmayacak Anneler Günü kutlaması

Beykoz Artvinliler Derneği, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısı ile düzenlemiş olduğu etkinlikle Artvinli annelerle bir araya geldi.

Beykoz Artvinliler Derneği, bu yılda Anneler Günü’nü kutlamayı unutmadı. Beytaş Teras Cafe’de kahvaltılı ve müzikli bir organizasyon düzenleyerek Anneler Günü’nü kutlayan Artvinliler, hafızlardan kolay silinmeyecek bir etkinliğinde altına imza atmış oldular.

Müziğin, dansın ve sohbetin iç içe olduğu etkinliğe; İsmet Acar’ın eşi Meryem Acar, TOFD Şube Başkanı Saniye Efe, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan ile eşi Reyhan Arıkan, AK Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Adayı Ravza Kavakçı Kan, Artvinliler Hizmet Vakfı Başkanı Hakan Bekar’ın eşi Zerrin Bekar, Sanatçı Salih Yılmaz ve bir çok Beykozlu katıldı.

Etkinkinlikte kısa bir konuşma gerçekleştiren Dernek Başkanı Mehmet Uzun; “Geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz Anneler Günü kutlamamıza hoşgeldiniz. Annelik, zor bir iş ve fedakarlıkları hiçbir zaman bitmiyor. Hepinizin Anneler Günü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Artvinliler Halk Oyunu Ekibi, yöresel danslarıyla büyük alkış toplarken, etkinliğe katılımlarıyla onurlandıran konuklara da plaket ve çiçek takdimi yapıldı. Derneğe olan katkılarından ve desteklerinden ötürü İsmet Acar’ın eşi Meryem Acar’a teşekkür plaketi Dernek Başkanı Mehmet Uzun tarafından verildi.

Etkinlik, müzik ve dansla devam etti.

YORUMLAR...