Reklam
Reklam
MHP’de büyük bir oy patlaması olacak!

MHP’de büyük bir oy patlaması olacak!

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı, İstanbul 2.Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Aslan ile bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beykoz İlçe Başkanlığı, tüm parti mensupları ile, Beykonağı’nda düzenlediği kahvaltılı toplantı ile buluştu.

İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve yönetiminin öncülüğünde düzenlenen toplantıya; Rahmetli iş adamı Fahrettin Aslan’ın oğlu, ünlü dizi ve sinema oyuncusu, şu anda ise MHP 2.Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Aslan katıldı. İl Başkan Yardımcısı Sami Şahin, Kadın Kolları Başkanı Handan Kayalı ve Beşevler Gençlik Derneği üyeleri katılımcılar arasında yer aldı.

Milletvekili Aday Mehmet Aslan, parti üyeleri tarafından son derece samimi ve sevgi dolu karşılandı.

Mehmet Aslan: Ne mutlu Türküm demeyi biz onlara öğreteceğiz!

Doğma, büyüme Beykozlu olduğunu ve Anadoluhisarı’nda ikamet ettiğini söyleyen Milletvekili Adayı Mehmet Aslan, Beykoz’un sorunlarına değinerek, İstanbul’un adeta unutulmuş bir ilçesi olduğunu belirtti. 1.2 ve 3. Bölge’de MHP’nin büyük oy patlaması yaşatacağını vurgulayan Vekil Adayı Aslan; “Bizleri bir araya getiren İlçe Başkanımız Akif Taşdemir ve ilçe yönetimine öncelikle çok teşekkür ediyorum. Biz körüklendikçe büyüyen bir aileyiz. Bunu eşe dosta herkese göstermemiz lazım. Böyle organizasyonlarda bunun en güzel örneğidir. MHP’nin birlik içerisinde olduğunu, fitne ve fesatın bittiğini, bir dava için koşturduklarını, çalıştıklarını yedi düvel artık duydu. Onların yüreğine o korkuyu saldık. Allah nasip ederse 7 Haziran’da biz üç hilali hak ettiği yer getireceğiz. Onların ayakları altına aldığı Türkleri, biz Türk Milletini baş tacı edeceğiz. Bu seçim ve bu sandık bizim namusumuzdur, ölene kadar bunu koruyacağız. Biz bir gece uyumayacağız, onlar bin gece uyuyamayacak! Ne mutlu Türküm demeyi biz onlara öğreteceğiz” dedi.

Yaklaşık 2 saat parti mensuplarıyla birlikte vakit geçiren Vekil Adayı Mehmet Aslan, daha sonra başka bir programa katılmak üzere ilçeden ayrıldı.

YORUMLAR...