Reklam
Reklam
Beykoz’un Sultanları’ndan muhteşem gece!

Beykoz’un Sultanları’ndan muhteşem gece!

Beykoz Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü, ‘Ritmik Adımlar’ dans ekibi ile Beykozlulara muhteşem bir kültür gösterisi gerçekleştirdi.

Beykoz’da adından oldukça söz ettiren Beykoz Halk Dansları Gençlik ve Spor Kulübü ‘Ritmik Adımlar’ dans ekibi ile her yıl olduğu gibi yine Beykozlulara harika bir gece yaşattı.

Genel Sanat Yönetmeni Bayram Yıldız, Kulüp Başkanı Gökben Turgut, Eğitmenler Nihat Kaya ve Hacer Koptagit koordinatörlüğünde hazırlanan gece de; rengarenk kostümler, birbirinden özel koreografiler izleyen herkesi büyüledi.

Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye; İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay, Halk Eğitim Müdürü Mustafa Mamur, TOFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Ahmet Mithat Efendi İlkokulu, Hacı Numan Orta Okulu, Bahattin Özyazıcı İlkokulu, STK Temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda Beykozlu katıldı.

İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan gece de 10 yöresel halk oyunu, barkovizyon eşliğinde sergilendi. Yaklaşık 90 dansçı halk oyunları ile  izleyenleri kültürel yolculuğa çıkarmayı başardı.

Yeni bir başarıya daha imza atan ‘Ritmik Adımlar’, yine Beykozluların gönlünü fethederek, hem gönüllerde hem hafızalarda unutulmayacak bir geceyi daha geride bıraktı. 

YORUMLAR...