Reklam
Onursal Adıgüzel: Beykoz’un vekili olacağım

Onursal Adıgüzel: Beykoz’un vekili olacağım

CHP önseçimlerinde Beykoz’da birinci sırada yer alan Onursal Adıgüzel Beykoz’un vekili olacağını söyledi.

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili adayı Onursal Adıgüzel Kas-Der Beykoz Şubesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde dernek üyeleri ile tokalaşıp selamlaşırken bu sıcak karşılamadan duyduğu samimiyet ve ehemmiyeti dile getirerek başlattığı sohbetinde “çıktığımız bu yolda sizlerinde desteğiyle güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum.” diyerek “ben burada Beykoz’un vekili olacağım.” şeklinde konuştu.

Daha önce Mart ayı sonunda gerçekleştirilen CHP önseçimlerinde Beykoz’da birinci sırada yer alan Adıgüzel, Beykoz halkından gördüğü bu desteğin sonuna kadar bizimle birlikte olacağına inanıyorum, dedi.

Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık, CHP Meclis üyeleri Cavit Gül ve Aydın Düzgün, ADD Beykoz Şube Başkanı Mualla Sertdemir’in de katılım sağladığı ziyarette Adıgüzel CHP’nin seçim vaatleri ve iktidar olmaları durumundaki gerçekleştirmeyi hedefledikleri projelerden bahsetti.

“Merkez Türkiye ile ülkemizi bir ticaret noktasına dönüştürecek yüzyılın projesi” diyen Adıgüzel öğrencilere iş olanağı sağlama noktasındaki projelerinden, emekliler ve taşeron çalışanları için başlatmak istedikleri çalışmadan bahsederek dernek üyelerinin sorularını cevapladı.

Beykozluların oylarıyla kendilerine destek olmalarını beklediğini söyleyerek, Kas-Der Beykoz şubesinden uğurlandı.

YORUMLAR...