Reklam
Reklam
Beykoz ’Evlilik Okulu’ ilk mezunlarını verdi

Beykoz ’Evlilik Okulu’ ilk mezunlarını verdi

Beykoz Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından düzenlenen  “Evlilik Okulu”  ilk mezunlarını verdi.

Beykoz Müftülüğü  Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından düzenlenen  “Evlilik Okulu”  etkinliği sona erdi.  Beykoz Ortaçeşme Kur’an Kursu’nda gerçekleştirilen etkinlik  verimli geçti. Her hafta ayrı bir konu çerçevesinde devam eden seminerde  Aile  ve Çift danışmanı  Çiğdem Mete tarafından katılımcılara doğru eş seçimi,  iletişim sanatı, problem çözme gibi başlıklarda  seminer verildi. Seminere katılan bayanlar, aile içi iletişimde  ve  eşler arası davranışlarında farkındalık kazandılar.

Aile okulu Seminerine katılan bayan katılımcılara sertifikaları Beykoz Müftülüğü Aile ve Dini Danışmanlık Bürosu  koordinatörü Ayşe Nur Kapusuz tarafından  verildi. Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş,  Aile ve Rehberlik Bürosu faaliyetlerinde etkin projelere imza atan  İlçe Vaizi Ayşe Nur Kapusuz’a  teşekkür etti. Ayrıca  Kaymakamlıkça verilen  Başarı Belgesi  için tebrik etti.

Müftü Hüseyin Demirtaş , “Evlilik Okulu”  seminerlerinde  işbirliği sebebi ile Aile ve Çift Danışmanı Çiğdem Mete’ye teşekkür ederek dini yayın hediye etti.

YORUMLAR...