Reklam
Reklam
Kastamonulu Sucuoğlu’nun nikâhını Dilmaç kıydı!

Kastamonulu Sucuoğlu’nun nikâhını Dilmaç kıydı!

Kas-Der Beykoz Şube Başkan Yardımcısı Ümit Sucuoğlu, Seray Erak ile evlendi.

Kas-Der Beykoz Şube Başkan Yardımcısı Ümit Sucuoğlu, Seray Erak ile hayatını birleştirdi. Kastamonulu Ümit Sucuoğlu’nun nikâhını Tarbzonlu Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç’ın kıyması ise dikkat çekti.

Beykoz Çamlıkbahçe restoranda düzenlenen nikah merasimine MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz İlçe Başkanı Akif Taşdemir, Kas-Der Beykoz Şube Başkanı Süleyman Çalık ile çiftin yakınları katıldı.

Ümit ve Seray çiftinin nikahını kıyan Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç, yaptığı açıklamada kıydığı bu nikah töreni ile kendisine verdiği en büyük mutluluğu ve bu ailelere duyduğu samimiyeti dile getirirken, gelin ve damat’a ömür boyu mutluluklar diledi.

MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu’da gelin ve damada ömür boyu mutluluklar dileyerek takısını takdim etti. Gecenin sonunda Kas-Der Beykoz şubesi yöneticileri de Başkan Yardımcıları Ümit Sucuoğlu’nu bu mutlu gününde yalnız bırakmayarak mutluluğuna ortak oldular.

YORUMLAR...