Reklam
Reklam
MHP Beykoz: Kaybeden Yüce Türk Milleti olmuştur

MHP Beykoz: Kaybeden Yüce Türk Milleti olmuştur

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı 7 Haziran’da gerçekleştirilen Genel Seçim sonrası basın açıklaması yayınladı.

Beykoz’da %12, Türkiye genelinde ise %16,2 oy MHP’nin Beykoz İlçe Teşkilatı basın açıklaması yayınladı.

Akif Taşdemir imzalı açıklama şu şekilde;

25. Dönem Milletvekili Seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi olarak tüm Türkiye’de oyumuzu arttırsak da arzuladığımız noktaya ulaşamadık. Bizimle yürüyüp destek veren seçmenimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Ortaya çıkan tablo şudur ki; kaybeden Yüce Türk Milleti olmuştur.

Yine apaçık ortadadır ki AKP beslemesi, vatan, millet, devlet düşmanı, terör örgütü uzantısı, sözde barışçılar istediklerini elde etmişlerdir.  En alttan en üste tüm AKP’liler bu malum partinin barajı aşmasını eleştirse de ekmeklerine yağ süren kendileridir.

Çok yakın zamanda yapılan yolsuzluklar, talan edilen araziler, artan kadın istismarları, adam kayırmalar ve en önemlisi bölücü terör örgütü ile yapılan pazarlıklar AKP seçmenin canına tak etmiş ve alınan oylara da yansımıştır.

Milliyetçi Hareket Partisi hem Beykoz’da hem İstanbul’da hem de Türkiye genelinde oyunu arttırmış milletvekili sayısını yükseltmiştir. Partimiz kadroları; üyesinden ilçe başkanına, il başkanından genel başkanına vatan için bayrak için devletimizin bölünmez bütünlüğü için durmadan tüm gücüyle mücadelesine devam edecektir.

Ne Mutlu Türküm Diyene…

YORUMLAR...