Reklam
Reklam
Beykoz’a yeni kaymakam atandı

Beykoz’a yeni kaymakam atandı

İçişleri Bakanlığının Kaymakamlar Kararnamesine göre, Beykoz’a yeni kaymakam atandı.

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesine göre, Beykoz’a yeni kaymakam atandı.

İçişleri Bakanlığının Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesine göre Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan Antalya Aksu Kaymakamlığına atandı.

İçişleri Bakanlığının Kaymakamlar Kararnamesine göre, Beykoz’a ise  Erzurum’un Yakutiye ilçesinin başarılı Kaymakamı Ahmet Katırcı tayin oldu.

Erzurum’un Yakutiye ilçesinin başarılı Kaymakamı Ahmet Katırcı, 3 yıl boyunca görev aldığı Yakutiye’den Beykoz’a tayin oldu.

Ahmet Katırcı’nın Özgeçmişi;

1 Ocak1965 tarihinde Niğde’ye bağlı Hacıabdullah Kasabası’nda doğdu. İlk ve Ortaokulu doğduğu kasabada, liseyi Bor Şehit Nuri Pamir Lisesi’nde bitirdi. 1986 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1987-1990 Yılları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü’nde Dernek Denetçisi olarak görev yaptı. 1990 Yılında Nevşehir Kaymakam Adayı olarak göreve başladı.Gaziantep - Araban, Bolu - Göynük, Burdur - Altınyayla ilçelerinde kaymakam vekili, Trabzon - Çaykara, Ankara - Güdül, Çankırı - Bayramören, Ankara - Bala ve Eskişehir - Sivrihisar ilçelerinde kaymakam olarak görev yaptı. 2003-2004 yıllarında İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği görevinde bulundu. 2008-2009 yılarında Bozüyük Kaymakamı, 06.08.2009-28.08.2012 Akşehir Kaymakamı, 2012-2015 yılları arasında Yakutiye Kaymakamı olarak görev yaptı

Evli ve 3 çocuk babasıdır. Orta derecede ingilizce bilmektedir.

YORUMLAR...